Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Noworoczne fajerwerki nad Lublinem z innej perspektywy (zdjęcia)

Fajerwerki podziwiać można nie tylko z poziomu ziemi. Wrażenie robią też oglądane z powietrza.

Tradycyjnie Nowy Rok witany jest fajerwerkami. Liczne wielobarwne race wzbijały się w niebo jedna za drugą. To wspaniałe widowisko podziwiać można nie tylko z poziomu ziemi, wyjątkowo wygląda ono również z powietrza. Maja i Adam, z bloga „majalublin.blogspot.com” przesłali nam zdjęcia, jakie za pomocą drona wykonali o północy z rejonu ul. Skrzatów. Trzeba przyznać, że robią one wrażenie.

(fot. nadesłane)

24 komentarze

 1. A ja strzelałem fajerwerki z pośladków i to aż do samego świtu hehe..

 2. Chyba smog nad Lublinem… Ktos to badal? Przecie to sama siara, mnóstwo rakotwurczych substancji…

 3. Slabo trochu

 4. Jakie miasto takie fajerwerki

 5. po pierwsze, to używanie fajerwerków przez osoby prywatne w mieście Lublin było w tym roku wykroczeniem
  dziwię się, że redakcja Lublina112 tego nie wie i propaguje przestępczość na swoich łamach

  • Na podstawie jakich przepisów prawa szanowana Pani?
   Prosimy następnym razem, przed dodaniem komentarza doczytać :

   Rozporządzenie wojewody ws. używania wyrobów pirotechnicznych
   Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek w celu ochrony życia, zdrowia i mienia osób oraz zapewnienia porządku, spokoju i bezpieczeństwa publicznego, wprowadził zakaz używania wyrobów pirotechnicznych w miejscach publicznych na terenie województwa lubelskiego.
   Zakaz obowiązuje od dnia 24 grudnia 2018 r. do dnia 31 stycznia 2019 r., z wyjątkiem 31 grudnia 2018 r. i 1 stycznia 2019 r. Używanie wyrobów pirotechnicznych w dniach 31 grudnia 2018 r. i 1 stycznia 2019 r. może nastąpić jedynie z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa dla życia, zdrowia ludzkiego, mienia i środowiska naturalnego, a w przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia – jedynie pod bezpośrednim nadzorem osoby sprawującej władzę rodzicielską lub opiekę.

  • @Ewa33 Widzisz dziecko jak to warto skończyć więcej niż podstawową szkołę, aby rozumieć i być rozeznanym w temacie? I na twoim miejscu nie chwalił bym się tym IQ w nicku!

 6. Glupota sie cieszy a zwierzaki cierpia widac ewidentnie ze jest nadal duzo malpich bezmogowcow

 7. trochę koszmarki te foty….

  • Od tylu lat były fajerwerki i jakos nikt problemu nie robił…. Teraz wielkie oburzenie! Bo zwierzęta sie boja…. skoro trzymacie je w domu to ok trzymajcie,chyba w mieszkaniu fajerwerek nie puszczasz? Marudzą te osoby co swoich pupili targają nawet na miejski sylwester i trzymają pod kurtka zamiast zostawić w mieszkaniu. A miejski hałas nie przeszkadza zwierzakom? Tak mam dwa psy i 3 koty,mieszkam na wsi i uwielbiam zwierzęta! ale nie popadajmy w paranoje…

 8. Miasto nie ma pieniędzy na fajerwerki to znalazło sobie wymówkę zwierzęta .

 9. Oj ewa ale błysłaś buhahaha