Notorycznie jeździ po pijanemu. Tym razem wpadł mając 4 promile

Nie dość że wielokrotnie był zatrzymywany a także karany za kierowanie pojazdem po pijanemu, to znów wsiadł za kierownicę i ruszył w drogę. Na koniec chciał przekupić policjantów.

W środę o godzinie 18.50 funkcjonariusze zamojskiej policji patrolując teren gminy Miączyn przejeżdżali przez miejscowość Niewirków. W pewnym momencie zauważyli jadący wężykiem samochód osobowy. Podejrzewając że kierujący nim może znajdować się pod wpływem alkoholu, postanowili natychmiast zatrzymać auto do kontroli. Na dane przez mundurowych znaki, auto zjechało na bok i się zatrzymało. Gdy policjanci podeszli do zatrzymanego samochodu, ujrzeli w nim trzech mężczyzn, po których już na pierwszy rzut oka widać było, ze są mocno pijani.

Za kierownicą forda mondeo siedział 30-latek. Pierwsze badanie alkomatem wykazało u niego aż 3,5 promila alkoholu w organizmie. Jednak zgodnie z przepisami po kilkunastu minutach zostało ono powtórzone. Tym razem wynik jeszcze bardziej zaskoczył mundurowych, mianowicie zawartość alkoholu wzrosła do prawie 4 promili. Wynika z tego, że kierowca pił tuż przed tym jak wsiadł do auta. Podróżujący z nim pasażerowie również byli w podobnym stanie co 30-latek.

Gdy mundurowi w radiowozie wykonywali z nim czynności, ten nagle wyjął pieniądze po czym wręczając je funkcjonariuszom poprosił, aby zapomnieli o wszystkimi i odstąpili od dalszych czynności. Policjanci nie dali się przekonać, zabezpieczyli kwotę 500 złotych, jako dowód i przetransportowali mężczyznę wprost do aresztu. Okazało się również, że od 2005r był on wielokrotnie karany za jazdę w stanie nietrzeźwości. Jednak nic go to nie nauczyło, gdyż dalej wsiadał za kierownicę, ostatnio był zatrzymywany w sierpniu gdy kierował po pijanemu.

Teraz odpowie on za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz wręczenie korzyści majątkowej, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-09-04 21:00:38

6 komentarzy

 1. I co mi zrobisz kotku jak mnie złapiesz? Po raz n-ty. Gówno mu zrobią bo jak widac nie ma kary która raz by nauczyła

  • Mi sąd zatrzymał na rok, 1,5 wydmuchałem, co lepsze wszystko sie ogarnia czyli wyszedł kac. 4 godziny po spożyciu wódki. 😛

 2. mgr. Ćwierć - Cipkiewicz

  W tym szczególnym przypadku, tylko stan stabilny byłby skuteczny, ostatecznie stabilny, .

 3. Jak do tej pory nic mu nie zrobili to teraz tym bardziej,wiec po co to pisać,chyba tylko po to,żeby normalnego człowieka wnerwić.

 4. Pięć stówek to obraza!!! Jak na swoje 4 promile wyraźnie za mało dawał.

 5. Gdyby nie próbował dawać w łapę to dziś albo jutro byłby wolny i mógłby w majestacie prawa rozjeżdżać ludzi. A tak widać za mało się nachlał, że z tą łapówą wyjechał 🙁

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8144zł -0.17%
  • GBP 5.2411zł 0.03%
  • EUR 4.533zł -0.18%
  • CHF 4.1222zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja