Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nocleg w lubelskim browarze? Perła oferuje apartamenty

Nie tylko miłośnicy piwa, lecz także niepowtarzalnych miejsc i klimatów, powinni być zachwyceni możliwością zamieszkania, choć na jakiś czas, w zabytkowym lubelskim browarze. Perła oferuje apartamenty.

W budynku zabytkowego browaru Vetterów przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie oddano do użytku siedem nowocześnie wyposażonych apartamentów. Mają one powierzchnię od 22 do 66 mkw. a ich goście, będą mieli do dyspozycji Perłową Pijalnię Piwa czy też możliwość zwiedzania podziemi browaru. Atutem jest także bliskość Starego Miasta. Zaprojektowane zostały w warszawskiej pracowni architektonicznej Projekt Praga. Każdy z nich został podzielony na dwie części: dzienną, gdzie dominują jasne i stonowane kolory oraz nocną, którą podkreślają zdecydowane barwy. Lokale mają zabudowę w kształcie kwadratu, wykonaną z drewna dębowego. W każdym goście znajdą aneks kuchenny, toaletę, łazienkę oraz szafę.

– To komfortowe, nowoczesne przestrzenie, które odznaczają się funkcjonalnością, ale także stylowym wykończeniem. Na podkreślenie zasługuje fakt, że goście Apartamentów mają bezpośredni dostęp do innych atrakcji znajdujących się na terenie zabytkowego browaru – mówi Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A. Apartamenty sąsiadują z Perłową Pijalnią Piwa – firmowym lokalem, w którym serwowane są wszystkie gatunki piwa z browarów w Lublinie i w Zwierzyńcu. Wycieczka po podziemiach lubelskiego browaru pozwoli zgłębić jego bogatą historię oraz poznać tajniki warzenia złotego trunku. Letnie wieczory umili gościom Kino Perła oraz liczne koncerty i wydarzenia kulturalne organizowane na zielonych terenach za browarem. – Jestem przekonany, że to miejsce w pełni pozwoli cieszyć się turystom z pobytu w Lublinie i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń – dodaje Andrzej Rutkowski.

Perła liczy, że luksusowe pokoje będą cieszyły się sporym zainteresowaniem. Zwłaszcza że ceny nie odbiegają od tych, proponowanych przez lubelskie hotele. Koszt wynajęcia największego pokoju, który pomieści sześć osób wynosi 420 zł, pięcioosobowego 289 zł zaś najmniejszego, dwuosobowego 229 zł. Pokoje można już wynajmować, i jak zapewniają pracownicy Perły, jest już zainteresowanie klientów.

Nocleg w lubelskim browarze? Perła oferuje apartamenty
Nocleg w lubelskim browarze? Perła oferuje apartamenty
Nocleg w lubelskim browarze? Perła oferuje apartamenty
Nocleg w lubelskim browarze? Perła oferuje apartamenty

(fot. nadesłane)
2015-10-07 17:14:20

8 komentarzy

 1. Czy w cenie pokoju jest darmowy browar??? 🙂

 2. Może niech lepiej zaproponują własnym pracownikom podwyżkę, bo za te potężne 1800 zł to ja 2-osobowy na 8 dni wezmę i co dalej … trzeba coś jeszcze zjeść może? Nie wspominam że może bym dzieciakom pokazał te podziemia itp. ale to 6 osobowy bym miał na 4 dni a miesiąc głodowania 🙂 śmieszniejsze jest to że jakbym pracował przez Agencje Pracy Tymczasowej to za lipiec 2100 a za sierpień 2400. Aż się boje zapytać za 3 dni chłopaków ile wzięli 😉 a Zarząd przemawia do własnego pracownika, który przeje…bał 30 lat żeby im wymieniać coraz to bardziej ob…srane stołki: „Jak nie pasuje nikt tu siłą nikogo nie trzyma” poza tym mówią ,że nic nie wiedza, a ile agencja wypłaca to jest jej sprawa. To jest Szacunek firmy dla własnego pracownika który stracił (bo inaczej tego nazwać niemożna) często 30-40 lat w owym zakładzie. Może ktoś wrzuci na wiochę szokująca prawdę o zakładzie którego stać na nikomu niepotrzebna modernizację linii za grube miliony( od 3 lat rok w rok nowe lepsze maszyny a produkcja tyle wylewa piwa co kiedyś więc po co komu te maszyny? ), zapasowego nowego tira, wymianę kostki na zakładzie 3 razy w jednym miejscu (nie wiem czego może stara się zabrudziła? ), błędy osób na wyższych stanowiskach (niedawno 250 palet piwa wylane, winnych dalej nie ma), a na podwyżki już niestety nie ma. Skoro wewnętrzne rozmowy z zarządem nic nie dają, to uderze z zewnątrz. Nie przejdzie bokiem, uderzy centralnie , czas na Rewolucje! Zarządzie niedbający o własnego pracownika, przypomnij sobie kto zna Twoje największe grzeszki, jeśli nie owy pracownik?

  • Nie wiem czy Cie to pocieszy, ale u nas w MPK wcale lepiej nie jest

   • ale za to w MPWiKu beton jak w ratuszu…

   • U nas w Pszczółce też nie lepiej. Firma w firmie, bo i Piast i Pszczółka. Pszczółkowi pracownicy zarabiają od 2 do 2,5 tys zł za miesiąc plus mają płatne urlopy,dodatki za nocki i premie, a Piastowi za tą samą pracę a nawet bardziej tyrają zarabiają marne ok. 1100 zł za miesiąc i to bez wolnych dni, czy dodatków za nocki a oraz premiiI jaka tu sprawiedliwość. Żadna. Więc nie tylko u was jest tak jak piszecie.

 3. Jak na taki luksus to zasłona pod prysznicem (tzw.szmata) wcale tam nie pasuje.
  Więc może lepiej pomyśleć od razu o zmianie tego mankamentu.

 4. Zawsze można tam iść z kochanką lepiej niż w syfiastym motelu , a 229 zł to nie tak drogo za chwilę słabości .

Z kraju