Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nocami nie dają spać mieszkańcom, wpadli podczas policyjnej akcji „Stop-drift” (zdjęcia)

Lubelscy policjanci w trakcie akcji „Stop-drift” skontrolowali blisko 150 pojazdów. W trakcie działań ujawnili 115 wykroczeń i zatrzymali 36 dowodów rejestracyjnych, m.in za przekroczenie emisji hałasu. Policjanci prowadzili nocne działania wobec kierujących, których agresywny styl jazdy powoduje zagrożenie w ruchu drogowym oraz prowadzi do zakłócenia spoczynku mieszkańcom.

40 komentarzy

 1. O, i takie akcje to ja rozumiem. Wiadomo, że gdy mieszka się w mieście to hałas jest nieunikniony. Ale czym innym jest normalna jazda pojazdem, a czym innym bezmyślne i chamskie hałasowanie, które słychać na przestrzeni (ponad?) kilometra, a zwłaszcza, gdy drogowy cham warczy silnikiem bezpośrednio pod budynkiem mieszkalnym. Są takie miejsca w Lublinie, gdzie nie sposób otworzyć wieczorem lub w nocy okna, bo za chwilę nie słychać własnych myśli.

  Oby więcej takich akcji policji, skutecznych!

 2. takie dziłania powinny być codziennie a nie od święta

 3. Codziennie prowincje kontrolować

 4. Bardzo mnie to cieszy.

 5. Dzicy ludzie.
  Nie umieją jeździć a wyjeżdżają popsutymi samochodami.

 6. Coś za co mają płacone jest „Wielką Akcją”
  Od tego jest milicja, (jak doopa od sraania) – żeby takich rzeczy pilnować codziennie, a nie urządzać akcje!

 7. Na zdjęciach są auta przednionapędowe, po prostu koniec miesiąca i targety muszą się zgadzać a nie żadna akcja, od 5-ciu dniu jeżdzą te niedorozwinięte palanty-psy, walić ich.

 8. Drodzy Panowie policjanci zapraszamy do Radzynia Podlaskiego ,bo nasi Panowie policjanci albo śpią w krzakach albo nie daj boże to oni jeżdżą w naszym mieście i hałasują po godzinie 22.

 9. Spoczynek to na cmentarzu?

 10. Na reszcie, oby więcej takich akcji.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo