Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nocami nie dają spać mieszkańcom, wpadli podczas policyjnej akcji „Stop-drift” (zdjęcia)

Lubelscy policjanci w trakcie akcji „Stop-drift” skontrolowali blisko 150 pojazdów. W trakcie działań ujawnili 115 wykroczeń i zatrzymali 36 dowodów rejestracyjnych, m.in za przekroczenie emisji hałasu. Policjanci prowadzili nocne działania wobec kierujących, których agresywny styl jazdy powoduje zagrożenie w ruchu drogowym oraz prowadzi do zakłócenia spoczynku mieszkańcom.

40 komentarzy

 1. Zapraszam policję na spółdzielczości pracy przy galerii Olimp.

 2. Takie akcje powinny być codziennie.

 3. Tak ok tylko im o kasę chodzi a nie o hałas,gnębić obywatela !!!!

  • Zamontuj sobie taki rączyco strzelający wydech wewnątrz kabiny i sobie tak jeździj tylko pozamykaj okna !!!.

  • Za mało takich akcji. Inna sprawa, że parkingi przed sklepami/galeriami powinny być zamykane na noc. Wtedy w naturalny sposób byłoby tego mniej.

 4. Mieszkańcy centrum

  Super akcja dziękujemy bardzo i pozdrawiamy serdecznie.

 5. Szkoda tylko ze to taka jedna akcja.

 6. co piątek – sobota takich pseudo kierowców mistrzów prostej spotkać można na raptem pięciu ulicach w centrum, a na tygodniu to średnio rozwinięta małpa wie gdzie ci pseudo mistrzowie ustawiają się i robią te swoje wyścigi albo dryfty po skrzyżowaniach o ruchu okrężnym według nich rondach

 7. Najlepsze foto ostatnie te Subaru ten złom co ryczy jak by miał sie rozpaść,i ten ten kierowca pseudo , dziewczyna drifter szlauf,więcej takich akcji .

 8. O, jest ta pochewka z żółtego Camaro LWL. Na Strzeszewskiego cały czas huczy, burczy i pop’ierduje to badziewie (wraz z chyba bardzo bliskim kolegą z jakiegos mustanga). Drugi mistrz z tej ulicy lata srebrnym motorkiem i regularnie jeździ po chodniku (mam zdjęcia, niebawem wyślę na Policję).
  A takie akcje powinny być codziennie. To, że mieszkam w mieście nie oznacza, że banda oszołomów może przez całą noc hałasować. Nie można wyspać się, dzieci wystraszone… Był tor to scigaliscie sie po Solidarności / 1000 lecia (miedzy innymi buraczane niebieskie A4 avant na krakowskich tablicach). Nie ma toru, to robicie dalej to samo, mistrzowie prostej (wjazdy i zjazdy z ekspresówek to dla was zbyt wiele, miszczowie).

 9. Zapraszamy drogówkę z Lublina do Lubartowa, do patrolu jedna ulica przy której jest posterunek Policji, wieczorne i nocne przejazdy głośnych i szybkich pojazdów 4 i 2 koła.

 10. Zapraszam do Włodawy pod biedronkę przy Lubelskiej godzina 20 .

Z kraju

Polityka i społeczeństwo