690 680 960

Włamał się do kilku mieszkań w Lublinie. Obywatel Gruzji wpadł z łupami na stacji paliw (wideo, zdjęcia)

Lubelscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który tylko w miniony piątek włamał się do 6 mieszkań na terenie miasta. Obywatel Gruzji został zatrzymany na stacji paliw, kiedy próbował wyjechać z miasta z łupami. Z ustaleń policjantów wynika, że 34-latek działał na terenie całego kraju.

Policjanci z Lublina ustalili i zatrzymali sprawcę kilku włamań na terenie Lubina. Okazało się nim 34-letni obywatel Gruzji. W ostatni piątek mężczyzna włamał się do 6 mieszkań na terenie dzielnicy Kalinowszczyzna oraz Bronowice.

Sprawca do wnętrza lokali mieszkalnych dostawał się poprzez przełamanie wkładki zamków. Do zdarzeń dochodziło w godzinach przedpołudniowych. Jego łupem głównie padały pieniądze oraz wartościowe przedmioty takie jak laptopy, czy biżuteria. Tylko z dwóch mieszkań 34-latek ukradł przedmioty o wartości blisko 18 tysięcy złotych.

Obywatel Gruzji został zatrzymany przez kryminalnych z KWP w Lublinie oraz funkcjonariuszy z wydziału d/w z przestępczością przeciwko mieniu KMP w Lublinie, gdy próbował wyjechać z miasta. W wyniku przeszukania samochodu, którym poruszał się Gruzin, mundurowi odnaleźli część skradzionego mienia oraz narzędzia służące do popełnienia przestępstwa.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci ustalili, że mężczyzna działał na terenie całego kraju. Usłyszał już zarzuty oraz został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. wideo Policja Lublin)

8 komentarzy

 1. A wspólnik gdzie? Na pewno miał kogoś na obczajce! Jeszcze zostało do ujęcia dwóch balkoniarzy.

 2. Dajcie jeszcze teraz kanalii jeść i pić i opierunek wywalić z polski bez prawa powrotu.

 3. A jak się wkradł do naszego kraju???

 4. obciąć palce ujowi

 5. 6 mieszkań na Kalinie i Bronowicach, 18 tyś zł, w sumie 3 tyś zł za mieszkanie.

  Nie dziwi mnie to wcale a wcale.

  Pojechałby np na Szerokie…

  • Gościu z mojego mieszkania wy…ł sprzęt na kwotę 25 tyś. Więc nie mierz innych swoją miarą, bo jak Kalinowszczyzna to co słabszy sort ludzi?

 6. Na jaką cholerę pozwalamy takim osobnikom na wjazd do naszego kraju? Pewnie w Gruzji ma bogatą kartotekę. Nikt nie mógł tego sprawdzić?

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas