Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nocą podpalali śmietniki i samochody. Trwa poszukiwanie sprawców

Po raz kolejny w ostatnim czasie podpalacze grasowali na terenie Lublina. Tym razem na ul. Balladyny. Sprawców poszukuje policja.

W nocy z poniedziałku na wtorek lubelscy strażacy interweniowali przy ul. Balladyny. Zostali zaalarmowani o pożarze kontenera na śmieci. Jak się okazało, nie był to jedyny obiekt, który płonął w tym rejonie.

W ogniu stanął także jeden z zaparkowanych w pobliżu samochodów. W tym przypadku auto marki Saab było od pewnego czasu nieużytkowane. Płomienie uszkodziły też zaparkowaną w pobliżu kontenera toyotę.

Jak nam przekazano, to kolejne tego typu zdarzenie na terenie miasta. Za każdym razem przyczyną pojawienia się ognia było podpalenie. O wszystkim powiadomiona została policja.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Oczywiście jak ich złapią to ” będzie im grozić za zniszczenie mienia „….pobyt w Z K na kosz,t nas wszystkich …..właściciele zniszczonego mienia mogą ich skarżyć z oskarżenia cywilnego bo nasze sądy nie zajmują się z urzędu ,znaczy za free ,przyznawaniem odszkodowań poszkodowanym

  2. Jacyś pewnie studenci…

  3. Płoną góry płoną lasy

  4. Czy to ten saab, który od kilku lat, bez tablic, stoi za zrujnowanym pawilonem przy Balladyny 10?Może wreszcie ktoś usunie ten wrak, bo stał się śmietnikiem wszelkiego rodzaju odpadów. A drugi samochód, który już wrósł w parking, stoi bliżej wiaty śmietnikowej przy Balladyny 2. Też prosi się o utylizację.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo