Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Niedźwiada: Bus rejsowy zjechał do rowu. Siedem osób trafiło do szpitala

W sobotę rano na drodze wojewódzkiej nr 815 w Niedźwiadzie bus rejsowy zjechał do rowu. Siedem osób trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 7:30 na drodze wojewódzkiej nr 815 w Niedźwiadzie w powiecie lubartowskim. Kierująca busem marki Volkswagen, relacji Lublin-Parczew, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjeżdżając do przydrożnego rowu.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. W wyniku wypadku siedem osób odniosło obrażenia ciała i trafiło do szpitali w Parczewie i Lubartowie. Jak ustaliliśmy brak jest osób ciężko rannych.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Ruch kierowany jest na objazdy. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubartowskiej policji, ustalając dokładne okoliczności wypadku.

Utrudnienia mogą potrwać do godziny 10.

2016-01-09 08:39:20
(fot. PSP Lubartów)

12 komentarzy

 1. Ciekawe kto oberwie w komentarzach: baba za kierownica, czy wieśwagen 😀

 2. Duduś (nie mylić z Prezydentem)

  Kierująca busem … na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjeżdżając do przydrożnego rowu, bo nie przeczytała wczorajszego ostrzeżenia na 112, że będzie padał śnieg i może być śliziutko.

 3. Która to była dziewczyna? Ta Ukrainka?

 4. A może ktoś tą drogę do Parczewa w końcu wyremontuje a nie tylko budować przeprojektowane obwodnice z viatolem czy dopłacać z Urzędu Marszałkowskiego 200 milionów złotych polskich do szynobusu

  • Masz rache!!!! Wlasnie o tym wczoraj pisalam!!!! Jezdzw ta grass dwa easy dziennie I to jest totalna porazka!!!! I to przeciez nie jest droga lokalna!!!! Tylko glowna!!!! Nawet h…jowo zrobiona!!!!

 5. Tak się kończy jeżdżenie starymi gratami, na łysych oponach z nadmierną prędkością jednocześnie rozmawiając przez komórkę !

 6. tak jest zresztą Ci idioci sie scigają po pasażerów. a ta ukrainka jest wybitna, sam widziałem jak podchodzi do innych kierowców, którzy ją wyprzedzili i wylewa łzy,. won babo stąd. sama jezdzi jak ostatnia sierota.dobrze że nikogo nie zabiła. na targ fajkami handlowac a nie wozić Polaków

  • Najzabawniejsze że prowadzi jak wariat i ma kamerkę z przodu „dla bezpieczeństwa”. Szkoda ludzi że ucierpieli.

Z kraju