690 680 960

Niedrzwica Kościelna: Zderzenie skody z volkswagenem. Jedna osoba w szpitalu

Dzisiaj po południu na trasie pomiędzy Lublinem a Kraśnikiem zderzyły się dwa auta. Przez ponad dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16 w Niedrzwicy Kościelnej. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik, w rejonie skrzyżowania z drogą do Borzechowa, zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i volkswagen.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jak nas poinformowano, oba auta jechały w jednym kierunku. Przed skrzyżowaniem volkswagen zaczął zwalniać, po chwili w jego tył uderzyła skoda. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad dwie godziny występowały utrudnienia, ruch był przepuszczany wahadłowo.

(fot. nadesłane, Bartek, Marek, ImpHol – Dziękujemy!)
2016-05-16 18:28:50

9 komentarzy

 1. Wszędzie zawsze jest Straż Pożarna. Patrzą jak tylko złapać parę groszy na krzywy ryj !

  • A żebyś kiedyś zdechł z zakleszczonymi nogami 🙂

  • Straż pożarna jest dysponowania przez dyspozytora więc sami nie szukają okazji. Odpowiedzialni są za zabezpieczenie miejsca wypadku. W takim przypadku jak ten powinni być na miejscu.

  • wyobraż sobie , że masz wypadek , nogi zakleszczone , samochód się pali , czy jest ci potrzebna Straż Pożarna ?

 2. Trafiła kura na widły

 3. Znaczy skoda puknela od tyłu volkswagena…… Jemu też należy się 🙂

 4. to dziś 19 rządzi… a ty leon weź się zapisz do straży i sam popróbuj tych kokosów

 5. ...:::d(O_O)b;;;...

  klasyka gatunku: skoda to przedstawiciel, a golf to miejscowy dziadek, który tylko po jajka do sklepu wyskoczył…
  do znawców (tych prawdziwych): kierowca golfa powinien dostać mandat za jazde z hakiem, podczas gdy nie ciągnie przyczepy? można tak z hakiem na wierzchu?

 6. Jestem matką dziewczynki,która brała udział w tym wypadku. Bogu gorąco dziękuję, że nic jej sie nie stało. Według mnie straż jest zawsze potrzebna przy różnych wypadkach, gdyż ratuje nam niekiedy życie. Panowie jestem wam serdecznie wdzięczna. Za tak szybkie przybycie i udzielenie niezbędnej pomocy.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas