Nie żyje rowerzysta potrącony przez iveco. Jednoślad nie posiadał oświetlenia

Tragiczny w skutkach okazał się piątkowy wypadek w Wólce Cycowskiej. W szpitalu zmarł mężczyzna potrącony przez pojazd dostawczy.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po godzinie 16 w miejscowości Wólka Cycowska w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku z udziałem rowerzysty.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że do wypadku doszło w terenie zabudowanym na prostym odcinku drogi. Kierujący pojazdem marki Iveco 35-latek uderzył w 45-latka poruszającego się nieoświetlonym rowerem.

Nieprzytomny cyklista został przewieziony do szpitala, niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Kierowca iveco był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Łęczna)

Zobacz również

16 komentarzy

  1. Z promilami czy bez …..nie wiadomo jaka śmierć nas wszystkich czeka …….fakt odblask dużo znaczy , ale i kierowcy na tym odcinku drogi mają dużo za dużo na licznikach i wtedy wyobraźni brak . Brak chodnika i oświetlenia a droga poruszają się wszyscy dzieci , dorośli …..

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew