19-latek roztrzaskał BMW na drzewie. Dwie osoby z ciężkimi obrażeniami trafiły do szpitala

W poniedziałek przed południem na trasie Baranów – Żyrzyn doszło do poważnego wypadku. Po uderzeniu BMW w drzewo, dwie młode osoby trafiły z poważnymi obrażeniami do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem na drodze pomiędzy Baranowem a Żyrzynem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Na miejscu policjanci ustalili, że 19-latek kierujący BMW jadąc od strony Baranowa, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do przydrożnego lasu i uderzył tyłem w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że drzewo złamało się w połowie.

Do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała trafił 19-latek kierujący pojazdem oraz 16-letnia pasażerka. Nastolatka została przewieziona do szpitala w Lublinie. Mieszkaniec powiatu lubartowskiego był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Puławy)

Zobacz również

62 komentarze

 1. Napiszę kolejny raz, obowiązkowe badania psychotechniczne dla każdego posiadacza BMW. Bo nie każdy z Nich jest kierowcą jak widać na załączonym obrazku

 2. Pokolenie bimera wymiera!!!

 3. BMW zobowiązuje😁

 4. Oj, już nie ma co się spinać. Typ może i jechał jak szalony, ale przecież w nikogo nie wjechał. A jak się wyliże, to może będzie już jeździć ostrożniej. A pasażerka będzie myśleć, z kim wsiada do auta.

 5. To było wiadomo że wcześniej czy później tak się skończy. Osoby z okolic Michowa Jeziorzan powinnyśmy wiedzieć kto to bardzo często głupial pod gmina czy targowicy bo co to nie on rozumiem że rodzina jest teraz pogrążona i wg ale gdyby trochę pomyślał to na pewno nie skończyło by się na takiej tragedii dobrze że przeżyli ale rodzice zastanowcie się już nie raz było mówione jakie zagrożenie ***** stwarza na drodze…. Gdyby użył mózgu nic by się nie stało już BMW to o hejty nie chodzi o auto a o wyobraźnię kierowcy …

 6. Wszyscy przecie jak byście tam byli jak by jechali innym autem to by się po wybijali ciemnoty to zwas są

 7. nie wiem co trzeba mieć w głowie , kupując takie złomy ….. ja to bym się wstydził takim czymś wyjechać z domu i nie mieszkam w mieście w100 mkw. w bloku , to dla tych bardziej ubogich co nie stać na prawdziwy dom …..

 8. i jak tam posiadaczu prawa jazdy zrobiło się mokro 16-stce?? bo u ciebie to raczej brązowo, ale nic wyjdziesz rodzice kupią nową beemke i może wtedy się uda.

 9. Też bym sobie kupił BMW ale boje się że na 1 lepszym zakręcie pojade PROsto👌

 10. Jeszcze za nielegalną wycinkę powinien dostać

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia