Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

19-latek roztrzaskał BMW na drzewie. Dwie osoby z ciężkimi obrażeniami trafiły do szpitala

W poniedziałek przed południem na trasie Baranów – Żyrzyn doszło do poważnego wypadku. Po uderzeniu BMW w drzewo, dwie młode osoby trafiły z poważnymi obrażeniami do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem na drodze pomiędzy Baranowem a Żyrzynem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Na miejscu policjanci ustalili, że 19-latek kierujący BMW jadąc od strony Baranowa, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do przydrożnego lasu i uderzył tyłem w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że drzewo złamało się w połowie.

Do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała trafił 19-latek kierujący pojazdem oraz 16-letnia pasażerka. Nastolatka została przewieziona do szpitala w Lublinie. Mieszkaniec powiatu lubartowskiego był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Puławy)

Autor: redakcja

62 komentarze

  1. Napiszę kolejny raz, obowiązkowe badania psychotechniczne dla każdego posiadacza BMW. Bo nie każdy z Nich jest kierowcą jak widać na załączonym obrazku

  2. Pokolenie bimera wymiera!!!

  3. BMW zobowiązuje?

  4. Oj, już nie ma co się spinać. Typ może i jechał jak szalony, ale przecież w nikogo nie wjechał. A jak się wyliże, to może będzie już jeździć ostrożniej. A pasażerka będzie myśleć, z kim wsiada do auta.

  5. To było wiadomo że wcześniej czy później tak się skończy. Osoby z okolic Michowa Jeziorzan powinnyśmy wiedzieć kto to bardzo często głupial pod gmina czy targowicy bo co to nie on rozumiem że rodzina jest teraz pogrążona i wg ale gdyby trochę pomyślał to na pewno nie skończyło by się na takiej tragedii dobrze że przeżyli ale rodzice zastanowcie się już nie raz było mówione jakie zagrożenie ***** stwarza na drodze…. Gdyby użył mózgu nic by się nie stało już BMW to o hejty nie chodzi o auto a o wyobraźnię kierowcy …

  6. Wszyscy przecie jak byście tam byli jak by jechali innym autem to by się po wybijali ciemnoty to zwas są

  7. nie wiem co trzeba mieć w głowie , kupując takie złomy ….. ja to bym się wstydził takim czymś wyjechać z domu i nie mieszkam w mieście w100 mkw. w bloku , to dla tych bardziej ubogich co nie stać na prawdziwy dom …..

  8. i jak tam posiadaczu prawa jazdy zrobiło się mokro 16-stce?? bo u ciebie to raczej brązowo, ale nic wyjdziesz rodzice kupią nową beemke i może wtedy się uda.

  9. Też bym sobie kupił BMW ale boje się że na 1 lepszym zakręcie pojade PROsto?

  10. Jeszcze za nielegalną wycinkę powinien dostać