Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Nie zauważył znaku stop, szybko tego pożałował. Jego auto po chwili leżało już na boku (zdjęcia)

Zignorowanie znaku stop było przyczyną zderzenia dwóch aut w pobliżu Lublina. Jak wskazują mieszkańcy, to już kolejna taka sytuacja na tym skrzyżowaniu. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 14:30 w miejscowości Elizówka koło Lublina. Na skrzyżowaniu ulic Mirabelkowej i Imbirowej, przy pętli autobusowej, zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący dostawczym volkswagenem mężczyzna poruszał się od strony obwodnicy. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znak stop, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z volvo, które jechało w stronę giełdy. Uderzony w bok volkswagen przewrócił się na bok.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę volkswagena przetransportowano do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

Autor: redakcja

5 komentarzy

  1. Nie zabierać mieciowi.ś pj może kogoś zabije, chyba że mu urwało łapę

  2. Naprawdę brakuje tutaj kluczowych informacji! Kto kierował pojazdami, jakie były prędkości i dokładne okoliczności wypadku? Jak można pominąć takie szczegóły jak stan kierowców po wypadku i czy byli trzeźwi? Artykuł jest niepełny i niewiarygodny bez tych podstawowych danych. Więcej rzetelności w przekazywaniu informacji proszę!

  3. Blondi i Bułka byli na miejscu?

Dodaj komentarz