690 680 960

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Uszkodzone zostały trzy auta (zdjęcia)

Nieostrożność jednego z kierowców doprowadziła do zderzenia, w wyniku którego uszkodzone zostały trzy samochody osobowe. Nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 16 na ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z z ul. Gnieźnieńską i Sławin zderzyły się trzy samochody osobowe: renault, audi i toyota. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że renault wyjeżdżał z ul. Sławin. Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu audi, które poruszało się ul. Nałęczowską w kierunku centrum. W wyniku tego doszło do zderzenia obu aut. Wytrącony z toru jazdy renault uderzył jeszcze w oczekującą na możliwość wyjazdu z ul. Gnieźnieńskiej toyotę.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane Adrian)

10 komentarzy

 1. za nieustąpienie pierwszeństwa powinno być zabierane PJ (wraz z powtórką egzaminu) oraz dowalona grzywna min. 5 tysi !!! a nawet 30 tysi. Tylko tak nauczy się wieśmaków rozumku !!!

  • A skąd wiesz z jaką prędkością jechała osoba niby poszkodowana, to skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne, zapierdzielają tam zdrowo, jakby tam wszyscy jeździli 50 km/h to by nie było problemu .

   • Nie ważne z jaką szybkością jechał poszkodowany, panie „loki”, skup sie na tym, że ten z „renaulta” nie ustąpił pierwszeństwa.
    Swego czasu „miłycjant” obywatelski zarządziłby takiemu egzamin kontrolny, a obecnie nie mniej miły policjant, wszystko co może to wlepić mu mandat i to nie taki jakby należało, a taki jaki przewiduje taryfikator.

  • Spróbuj geniuszu wyjechać np. spod BIedronki na Nałęczowskiej bez „wymuszenia” pierwszeństwa, najlepiej w godzinach 16-17.

 2. Oczywiście nie mogło zabraknąć wyjątkowo niewinnego tym razem przewoźnika ze słynnym, małym kogucikiem na dachu 🙂

 3. Elvis ogarnij się albo zjedz sałatę na kolację.

 4. LU i wszystko jasne…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli