Nie mogli wyjechać wozem strażackim z remizy. Na drodze stanęły zaparkowane pojazdy (zdjęcia)

Strażacy z OSP KSRG Wilkołaz opublikowali zdjęcia, na których widać jak na dłoni problem, z jakim borykają się od jakiegoś czasu. Chodzi o zaparkowane samochody utrudniające wyjazd pojazdom straży pożarnej.

70 komentarzy

 1. Wójt to niech ubolewa nad swoją bezradnością i bez gosodarnoscią. Od czasu kiedy nastał nie zrobił kompletnie nic. Nie trzeba daleko szukać wystarczy jaki mamy wspaniały dojazd do gminy dziura na dziurze. Wstyd WÓJCIE WSTYD

 2. Taranem w chamów! Jeszcze powinien powstać przepis że cham ma za to płacić!

 3. Aha to auta panius z ops. Na wsi uważają się za Boginie. No przecież ona wszystko może. Takie wiejskie myślenie. .. życie na wsi to koszmar.

 4. Wójt najlepiej niech ubolewa nad tym skąd wziąć kasę na lepszy wyjazd dla strażaków. Taka miejscówka jak na zdjęciach to koszmar!

 5. Przecież to ustawka strażacka była

 6. Szanowna Redakcjo. Ja pytam co sprawdziliście, fakt że takie zdarzenie miało miejsce, ale już nie sprawdziliście w jakie sposób, w jakim czasie zostało to spreparowane. Na stronie urzędu pojawiła się informacja w wyjaśnieniem całej sytuacji, na oficjalnej stronie, a Wy piszecie iż rozmawialiście ze strażakami. Pytam z którymi, z tymi co wyjechali sobie po akcji aby porobić sobie fotki. A tak na marginesie to w tej jednostce jest jakiś Zarząd w ogóle, który też powinien, a może przede wszystkim odnieść się do całej sytuacji. Ale tak jak ktoś napisał wcześniej gmina nakupiła im samochodów a ci lansują się na ślubach. I jeszcze ta aktualizacja o rozmowach z Wójtem, to też sprawdziliście?

  • Wszystko, co ustaliliśmy jest w tekście. Co do informacji na stronie Gminy, pojawiła się ona po naszym telefonie do wójta. Nie podejrzewaliśmy, że tak oczywista sprawa jak parkowanie pojazdów naprzeciwko bramy wjazdowej do remizy wywoła, aż takie poruszenie. Dobrym podsumowaniem jest pkt. 11 informacji na stronie Gminy – Od 01 września 2021 roku wszyscy pracownicy urzędu gminy, szkoły podstawowej oraz przedszkola będą zostawiali auta na parkingu zlokalizowanym przy boisku KS Unia Wilkołaz. Zamiast wypisywać te wszystkie punkty, trzeba było zrobić porządek z parkowaniem w tym miejscu już dawno. Skoro strażacy zwrócili się z takim problemem i go pisali, nie rozumiemy logiki, z której wynikałoby, że tak nie było. Zalecamy w tej sprawie mniej jadu pod adresem obu stron, a więcej zrozumienie i dobrej woli, bo jak widać konieczne było opisanie sprawy, aby Gmina w końcu dotarła do pkt. 11 w swoim stanowisku.

   Miłej niedzieli.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!