Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nie chciał dmuchać w alkomat, groził policjantom pozbawieniem życia

Wkrótce przed sądem stanie 34-letni kierowca, który prowadził pojazd po alkoholu. Mężczyzna odmówił badania alkomatem, co więcej, groził policjantom pozbawieniem życia.

W minioną środę wieczorem policjanci zatrzymali na jednej z ulic Kraśnika pojazd osobowy, za kierownicą którego siedział 34-latek. Mundurowi wyczuli od mężczyzny woń alkoholu.

Nic nie wskazywało na to, że mężczyzna za chwilę zacznie zachowywać się tak zuchwale wobec funkcjonariuszy. Odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu, wskutek czego policjanci przewieźli mężczyznę do szpitala celem pobrania krwi. Kiedy mężczyzna to usłyszał, zaczął grozić funkcjonariuszom pozbawieniem życia i zdrowia.

Jednocześnie 34-latek chciał, aby mundurowi odstąpili od swoich czynności, zastraszając ich w różny sposób. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Dalsze postępowanie będzie prowadzić Prokuratura Rejonowa w Kraśniku. Kodeks karny przewiduje za takie zachowanie karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

25 komentarzy

 1. Co za czasy? Milicjo wróć, będzie bezpieczniej

  • Powinni pogłaskać fieja pałami.

  • niedouczony głąb, precz z komuną

  • To moj kuzyn. Jest taki nerowowy, bo byl już w więzieniu i bardzo zle to wspomina. Teraz sie broni i robi co moze, zeby tam nie wrocic, bo znowu moze zostac ….elem.

  • Pabloo(oryginał)

   Jakby cię w 80 latach w wieku 13 lat w drodze do szkoły sprali zomo-wcy pałami, to inaczej byś zaśpiewał. Matka szukała mnie do 17 po szpitalach. Więc co ? Ma wrócić ? Czy nie ? Z pełną odpowiedzialnością można nazwać pana Romka niedouczonym i niedoinformowanym ignorantem. Chcesz komuny ? Jedz do Korei Północnej, dowiesz się jak to jest.

 2. teraz Policja to tragedia – w ich obecności można kląć bluzgać używać gróźb karalnych wobec innych osób oni nie reagują – mało tego podczas interwencji przekazują kto dzwonił, robią konfrontację narażając osoby które np. zgłosiły – to jest teraz norma w tej śmiesznej policji

 3. Prokuraturo weź się garść pokaż siłę zamknij go na 5 lat i 100.000 pln kary na fundacje

 4. Prokuraturo weź się w garść daj mu 5 lat więzienia i 100 tyś. kary na fundacje

 5. o przepraszam ja byłem tylko w ORMO , z trójki wywalili mnie dwa miesiące po przyjęciu ale wiadomo co to był za rejon / Kunickiego …

 6. Gdyby taki prymityw wyzywal policjantow i grozil im smiercia na zachodzie, to dostalby surowa kara. A tu niestety jest wschod – jazda po pijaku, obrazanie policjantow czy wyzwiska wobec sadu to rzeczy dopuszczalne.

 7. Arcy Primas A'Prilis

  Jak groził policjantom pozbawieniem życia tzn. jest to Obywatel lepszego sortu, taki z gorszego dałby się bez słowa „zabezpieczyć”.

 8. Jakże wielu komentujących nie rozumie czytanego wcześniej tekstu.

 9. LKR – stan umysłu

 10. PISuar im wolno więcej. Jest kilku w tej partii których to prezydent UŁASKAWIL ito od kary bezwzględnego WIĘZIENIA! I co? Wolno?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo