„Nasza cywilizacja, nasze zasady”. 11 listopada wyruszy jedenasty Marsz Niepodległości

Ulicami Warszawy po raz jedenasty przejdzie Marsz Niepodległości pod hasłem: „Nasza cywilizacja. Nasze zasady”. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 14.00.

11 listopada 2020 roku po raz kolejny odbędzie się Marsz Niepodległości. Działacze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości przedstawili w poniedziałek hasło i plakat tegorocznej edycji wydarzenia. “Nasza cywilizacja, nasze zasady” – tak brzmi hasło jedenastego Marszu Niepodległości.

– Na przestrzeni ponad dziesięciu lat jako organizatorzy największego wydarzenia patriotycznego w Europie musieliśmy się mierzyć z najróżniejszymi przeciwnościami, które można sobie wyobrazić. W tym roku nie jest inaczej, lecz jako weterani ze spokojem możemy zaprosić na kolejną edycję tej wspaniałej imprezy. Tradycyjnie spotkamy się 11 listopada o godzinie 14 na rondzie Dmowskiego, w samym sercu Warszawy, aby wyruszyć w kierunku Narodowego – zapraszają organizatorzy.

Dzisiaj zaprezentowano również plakat promujący wydarzenie. Jego autorem jest grafik Wojciech Korkuć. Na plakacie przedstawiono rycerza, który rozbija tęczową gwiazdę.

– Zapraszamy wszystkich Polaków, wszystkich patriotów, żeby w tych trudnych chwilach dla Polski byli z nami – powiedział prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz.

Organizator zapowiedział, że Marsz Niepodległości odbędzie się pomimo obostrzeń związanych z koronawirusem.

(fot. Marsz Niepodległości – Piotr Kurzydlak)

Zobacz również

72 komentarze

 1. na pohybel tęczowym lewakom! p.s bardzo ładna grafika!

 2. Faszystowski podmiot.

 3. Dali spokój tym husarzom, z historycznych zapisków jasno wynika że w husarii były oddziały złożone tylko z homoseksualistów i to były najbardziej elitarne jednostki!ze względu na ich oddanie i poświęcenie względem kolegów – także niestety pic unrel 🙁
  Poza tym co oni maja do tych gwiazdek, Chiny im się nie podobają?

  • Co za bzdury!

  • Chciałbym by moje posty były widoczne

   co? gdzie masz te zapiski historyczne? Z tych samych stron co twierdzą, że w średniowieczu byli czarnoskórzy rycerze? Uprzedzając, nie było. Rycerzem mógł być tylko jeśli się urodził w rodzie rycerskim, miał nadany przez króla herb i było się pasowanym na rycerza. W europie nie było szlacheckiej rodziny czarnoskórych. Jasne, Afrykanie mogli brać udział w wojnie, ale raczej jako mięso armatnie w pierwszych szeregach piechoty, albo jako zaopatrzenie czy pomoc przy zakładaniu zbroi, ale sami nie byli rycerzami.

 4. Znowu będziecie hajlować w imię Jezusa? Wasz bóg z wąsikiem słabo skończył.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności