Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Narodowy Spis Ludności. Ratusz zaprasza na „Noc spisową”

W najbliższą sobotę (25 września) mieszkańcy Lublina, którzy jeszcze nie wypełnili obowiązku spisowego, mogą się spisać podczas organizowanej przez Miejskie Biuro Spisowe „Nocy spisowej”. To już ostatni moment, gdyż Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 kończy się 30 września.

„Noc spisowa” odbędzie się w Ratuszu (plac Króla Władysława Łokietka 1, sala nr 3), 25 września, w godz. od 8.00 do 24.00.

Przypominamy również o trwających dyżurach rachmistrzów spisowych w Biurze Obsługi Mieszkańców przy ul. Filaretów 44 oraz Urzędzie Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2, codziennie do 30 września, w godz. 8.00-15.00. Takie dyżury pełnione są także w wybranych filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej. Harmonogram i godziny dyżurów w filiach MBP znajdują się pod linkiem.

Informacje na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 dostępne są na stronie lublin.eu.

(fot. zwiedzajlubelskie.pl)

7 komentarzy

 1. Noc z promocją „sam na siebie donieś”, dokładnie jak ze spisem pieców – będą wiedzieli do kogo iść. Anonimowości już nie ma.

  • Nie musisz odpowiadać na większość pytań z tego spisu, w sumie wystarczy, że podasz podstawowe dane, które i tak znają, zostały chociażby udostępnione Poczcie Polskiej podczas wyborów kopertowych, które się nie odbyły.
   Wystarczyło dokonać tego spisku przez internet, teraz niestety rachmistrz raczej będzie pytał o wszystko.

 2. noc ….. pisową chyba , teraz już bedą wiedziec wszystko i kaczor se te dane wieczorem na kanapie z kotem przejży

  • Kaczor to sobie może przejrzy w celach statystycznych, żeby zobaczyc czym jeszcze może wkurzyć polaków. Bardziej Ziobrze się te dane przydadzą.

 3. ;; A ty sobie przejrzyj słownik ortograficzny, bo dawno do niego nie zaglądałeś.

 4. Do mnie nikt nie pukał i nie dzwonił w tej sprawie 😉
  Chyba wiedzą już o mnie wszystko bez tego spisu.

 5. Już widzę te tłumy chętnych. Naród głupi jest wprawdzie, ale nie aż tak, żeby samemu na siebie donosić.