Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Naprawią zapadnięte studzienki na al. Kraśnickiej. Bedą utrudnienia w ruchu

Od dłuższego czasu wielu kierowców jeździ al. Kraśnicką slalomem, omijając zapadnięte studzienki w obawie o uszkodzenie zawieszenia. Niebawem nie będzie już takiej potrzeby.

Od wtorku rozpoczną się prace związane z naprawą zapadniętych studzienek, które od dłuższego czasu dają się we znaki kierowcom. Łatwo zaobserwować, iż większość z nich unika poruszania się prawym pasem, obawiając się uszkodzenia zawieszenia w pojeździe. W końcu postanowiono problem zlikwidować i wyrównać je z nawierzchnią.

W związku z tym będą występowały utrudnienia w ruchu. Na czas prowadzonych robót, wyłączony zostanie z użytkowania prawy pas jezdni od ul. Zwycięskiej do ul. Konstantynów.

Prace mają się zakończyć w czwartek w godzinach wieczornych.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-11-06 21:20:55

30 komentarzy

 1. Oj nie narzekajcie, proponuje przejechac sie po Chelmie, a jezfze tam czesto sluzbowo. Dramat. To taka chemiczna czy felin, tylko do szescianu… Pozdrawiam

  • Zawsze bedzie lipa z studzienkami, tak jak na zemborzyckiej niby nowy asfalt a na odcinku 600 metrow 50 studzieniek!!!

 2. śmiercionośną al. W. Witosa mogliby ogarnąć z pozapadanych studzienek, tam to jest problem!

 3. Chorzy ludzie nie potrafią nic zgrać z sensem. Wojciechowska zamknięta, Boh. Monte Cassino zamknięta częściowo, a częściowo utrudnienia, korki na al. Kraśnickiej na kilometry, a oni będą regulować studzienki…. te same, które są zapadnięte od 3 lat!!

  • Faktycznie, nagle sobie przypomnieli o regulacji studzienek jak dookoła wszystko rozkopane i stoi w korkach

 4. Rasowy Ujeżdżacz Smutnych Dżokejek

  Na Witosa to raczej cały asfalt jest pozapadany a nie tylko studzienki. Tam się nie da jechać! No ale jak się SUVem jeździ to się tego nie czuje i nie trzeba naprawiać. Polska rzeczywistość

 5. Nagle sie studzienki popsuły. Ubilem na jednej końcówkę już z 3 lata temu.