690 680 960

Wędkarze pomogli choremu chłopcu. Łowili całą dobę zbierając pieniądze

W ubiegłym tygodniu na jednym z łowisk wędkarskich niedaleko Lublina odbyły się zawody wędkarskie, których celem była zbiórka środków na pomoc dla chorego chłopca. Środki trafiły już na jego konto.

W ostatnich dniach października na łowisku Wzory koło Nasutowa zorganizowane zostały zawody wędkarskie, których celem była pomoc choremu chłopcu. Mający zaledwie roczek Bartuś urodził się ze złożoną wadą serca.

Jest to krytyczne zwężenie zastawki aortalnej oraz zwężeniem i niedomykalnością zastawki dwudzielnej i ubytkiem w przegrodzie międzyprzedsionkowej. Do tego doszła niewydolność serca, nadciśnienie płucne i powiększona wątroba.

Wędkarze postanowili pomóc rodzinie chłopca w zebraniu środków na operację w Niemczech, która uratuje mu życie. Pełna pula wpisowego na 24 godzinny maraton karpiowy została przeznaczona na leczenie Bartka. Udało się zebrać 1700 złotych, które już trafiły na konto chłopca.

61

(fot. nadesłane)
2017-11-06 22:24:49

7 komentarzy

 1. Szkoda że nie było wcześniej szerszego info że taka akcja się odbędzie>>> byłoby pewnie 5700…

 2. Dobre i tyle, chociaż pewnie potrzebne jest ze sto razy więcej.
  Trzymajcie się jeszcze tylko 99 takich maratonów i zbierzecie całą kwotę.

 3. właśnie było by nas więcej pewnie gdyby koła wędkarskie powiadomione zostały to na pewno więcej było by kasy. szacun dla właściciela stawu

 4. Zawsze wędkarz kojarzy mi się z podchmieloną kreaturą i stertą śmieci pozostawioną w przyrodzie, a tu proszę, maja oni czasem i swoje plusy.

 5. Kochani każdy grosz się liczy .I Ty możesz pomóc Bartusiowi w walce z chorobą zebraliśmy już 50 % kwoty którą jest potrzebna.kazda złotówka się liczy zapraszam pokaż że masz serce. Wystarczy wejsc wplacic i byc sercem z Bartusiem. https://pomagam.pl/bartoszek

 6. Jeśli coś jeszcze będzie podobnego napewno będzie mogli się dowiedzieć zapraszamy Was do śledzenia profilu na fb/ Wędkarze Z Lubelszczyzny

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas