Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Najpiękniejsze kobiety stanęły do finału Miss Polonia Województwa Lubelskiego. Oto zwyciężczynie (zdjęcia)

Pochodząca z Łęcznej Maja Klajda została tegoroczną Miss Polonia Województwa Lubelskiego. Wraz z dwoma wicemiss będzie reprezentowała nasz region w ogólnopolskim półfinale.

W niedzielę, 3 marca, w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się gala finałowa konkursu Miss Polonia Województwa Lubelskiego. Na scenie operowej można było podziwiać nie tylko urodę, ale także wdzięk oraz talent 16 finalistek, które wystąpiły w czterech prezentacjach. Zaczynając od eleganckich sukien wieczorowych, poprzez stylowe płaszcze i marynarki, aż po sukienki koktajlowe oraz szorty i t-shirty z nadrukiem Miss Polonia.

O tytuł najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu walczyły: Paulina Bartosiewicz, Roksana Rożek, Amelia Dziduch, Magda Palmi, Gabriela Szewczyk, Angelika Barczak, Natalia Kaleta, Agata Koszel, Andrea Obszańska, Edyta Kościelska, Natalia Kościelska, Natalia Skalska, Beata Łukasiak, Julia Bogdanowicz, Maja Klajda oraz Sandra Ćwikła. Zwyciężyły one w powiatowych castingach, jakie organizowano w styczniu i lutym w Lublinie, Krasnymstawie, Szczebrzeszynie, Biłgoraju, Włodawie, Nałęczowie, Janowie Lubelskim, Chełmie i Tomaszowie Lubelskim.

Galę uświetniła swoją obecnością Miss Polonia 2023 Ewa Jakubiec. Były też występy par ze Szkoły Tańca Zamek z Lublina, Grupy Baletowej Fatum oraz Studia Tańca RYTH-X oraz koncert zespołu Felivers.

Decyzją jurorów Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2024 została pochodząca z Łęcznej Maja Klajda. Tytuł I Wicemiss uzyskała Sandra Ćwikła z z Księżpola w powiecie biłgorajskim a drugą wicemiss została Magda Palmi z Ludwina w powiecie łęczyńskim. Teraz przed nimi półfinał konkursu Miss Polonia, który odbędzie się w Warszawie. W stolicy mieszkanki naszego regionu będą walczyły o wejście do ogólnopolskiego finału tego, jednego z najstarszych konkursów piękności na świecie.

 

20 komentarzy

  1. miałem chęć ładne dziewczyny zobaczyć …. chęć mam dalej

  2. Miło popatrzeć oprócz botoksa MP 23

  3. One są piękne wewnętrznie zapewne

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112