Najbardziej znany roztoczański wilk został zastrzelony. Sprawcą ma być myśliwy (zdjęcia)

Na Roztoczu znaleziono martwego wilka z raną postrzałową. Jak się okazało, strzał padł z ambony wykorzystywanej przez myśliwych do polowań. O wszystkim powiadomiona została policja.

93 komentarze

 1. Niektórzy z nich zachowują się jak zwykli mordercy. Zdradzieckie zabicie zwierzyny (z ambony) przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu strzeleckiego daje im dużą, niezasłużoną satysfakcję. Wszystkie ambony powinny zostać zlikwidowane!

 2. Pzł to parowy i malinowe nosy

 3. Nosił wilk razy kilka , ponieśli i wilka . No i dobrze że zastrzelony.

 4. … rocznie w Polsce sprzedaje się ponad 700 ton ołowiu w postaci śrutu do naboi broni myśliwskiej , do tego jeszcze prywatny import amunicji z ołowiem też ok. 200 ton . To wszystko ląduje na naszych polach , potem stołach i dalej żołądkach i mózgach ! może to jeden z jego efektów ?!

 5. ambony bym zlikwidował od razu. Polowanie to może i forma przyjemności. Ale źródłem pokarmu przestało być już dawno. została tylko sadystyczna przyjemność.

 6. Niedługo będą strzelać do biedronek na polu,bo zwierzyne dawno wytłukli.Urodziłsm się na Roztoczu,moje ukochane lasy ,pola łąki,pełne zwierzyny a będąc w tym roku na Roztoczu nawet cieżko było usłszeć ptaka a nie mówiąc o zobaczeniu zajęca czy sarny.I sąsiad MYŚLIWY wciska kit że dbają o ekosystem.S…

  Debile!.Jak ojciec mòj spalił ambonę na jego polu postawioną to dostał kolegium odwa lata w zawiasach.Ludzie trzeba to nagłośnić niech coś wreszcie się stanie z tymi pożal się boże myśliwymi.

 7. Pani Małgorzato jeżdżę na Roztocze kilka razy w roku. W tym sezonie sarny biegały, zające a nie zajęce skakały, dziki na polach, bociany wszędzie, grzyby w lasach, rano koncert ptaków. Moje kochane Roztocze nic się nie zmieniło od 13 lat. Pozdrawiam z Miłocina Lubelskiego.

  • Piszesz nieprwdę! Ekosystem został naruszony mietylko z winy myśliwych ale przyczyniły się do tego też inne warunki jak zanieczyszczenie środiwiska.Ale mówimy tu o zwierzynie która jest pod szczególną ochroną.Taki psełdomyśliwych jest coraz więcej i mordują zamiast dbać o przyrodę.Wychowałam się na Roztoczu,uwierz zauważam drastyczne zmiany.Nie wciskaj kitu że wszystko jest okey,bo jest katastrofa!,delikatnie ujmując.

  • Pisze i mówi się zajęce ,odmień przez przypadki ,ciemnoto zza siedmiogrodu.Ojczystego języka miezapomniałam.

   • @Małgorzata Widzisz prosty człowieku, obnażyłaś się totalnie ze swojej językowej indolencji. Może i „Ojczystego języka miezapomniałam” w mowie, ale ortografia i gramatyka leży „ciemnoto zza siedmiogrodu”. Doucz się najpierw, żeby potem kogoś pouczać. Ciekawe, jak wygląda odmiana rzeczownika „zając” w twojej wersji?

 8. Bydle, nie myśliwy!

 9. bohater z tego dziada myśliwego niechby sobie w łeb strzelił ,jednego pisiora mniej by było,a w niedzielę pewnie do komunii poleciał wsiok durny

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk
V Międzynarodowy Dzień Slow Joggingu w Ogrodzie Botanicznym UMCS