Najbardziej znany roztoczański wilk został zastrzelony. Sprawcą ma być myśliwy (zdjęcia)

Na Roztoczu znaleziono martwego wilka z raną postrzałową. Jak się okazało, strzał padł z ambony wykorzystywanej przez myśliwych do polowań. O wszystkim powiadomiona została policja.

93 komentarze

 1. Ludzie ale na co tu czekać skoro nikt z tymi gnojami nie daje sobie rady. Policja ma to gdzieś bo oni sami polują i są myśliwymi. Trzeba zjarać im te ich ambony i zacząć polowanie….
  Mordują te biedne zwierzęta i jeszcze twierdzą, że dbają o las. Powinniście zalać się krwią tak jak to zwierze które bestialsko zamordowaliście i za wszystkie poprzednie zabite. Zwierze się nie obroni przed ścierwem uzbrojonym w karabin ale ciekawe czy ścierwo się obroni przed …..

 2. przydałaby się większa kontrola nad tym co robią władcy lasów, mimo iż często należą do kast nietykalnych to tu nie chodzi tylko o mamonę. Mamona w naszym kraju była i będzie kradziona bo to nie zachód, im gorsza gnida tym wyżej zajdzie czyli system wschodni. Mamonę można oddać – życia nikt nie odda.

 3. Do odpowiedzialnosci karnej dziada. Do wilka strzelać?

 4. dlaczego zycie wilka jest bardziej cenne od zycia sarny dzika lub zajaca ? chronia losie ktore sa sprawcami b. duzej ilosci smiertelnych wypadkow drogowych -łosie ktorych tutaj nigdy nie było mnoza sie i jest ich coraz wiecej -jaka jest pojemnosc łowiska? szkody ktore robia rolnikom na polach sa gigantyczne-potrafia zeżrec wiosna hektary młodego rzepaku przy lesie że nadaje sie tylko do zaorania i co? nic mnoza sie!

  • jest cos lepszego wżyciu niz pospać, pożreć i po…. ć ? Nie dziw się więc łosi u /owi

  • To nie łosie są sprawcami tylko ludzie deklu – źle zabezpieczone drogi i/lub [email protected]**@!# ile fabryka dała. Zwierzęta tego nie stworzyły i są bezbronne wśród ludzi, szczególnie wsrod tych bezdusznych bestii.

   • Dekiel to Ty jesteś i **** wiesz o zachowaniu łosi. Te zwierzęta mimo że roślinożerne to są dość agresywne i potrafią zaatakować wszystko co stanie im na drodze lub znajduje się w pobliżu. Spróbuj np. jadąc rowerem użyć dzwonka lub w samochodzie klaksonu w pobliżu łosia to będzie Ci ciężko ujść z życiem.

    • Ty to dopiero jesteś łoś, ja pierdziele…To nie one wyłażą do nas tylko my w ich domu budujemy drogi bez zabezpieczeń…Za nazwanie Ciebie łosiem przepraszam… ale tylko te łosie z lasu

  • to nie łosie są sprawcami wypadków tak w ogóle 🙂

 5. Prawdę mówiąc to te wszystkie koła myśliwskie powinny zostać zdelegalizowane. Prawo do prewencyjnego odstrzału zwierzyny powinny mieć WYŁĄCZNIE straż leśna, weterynaria, a w sytuacjach ekstremalnych jak ASF wojsko. I nie mówcie mi, że jestem nawiedzonym lewakiem bo napisałem wyraźnie, że prawo do PREWENCYJNEGO odstrzału zwierząt powinno być tylko nie powinni go wykonywać zwykli obywatele. I nie jestem za zakazaniem jedzenia przez ludzi mięsa jak pewna pani z Wiosny.

 6. Znam jednego myśliwego. Słoma mu z butów wystaje. Prostak do potęgi. I właśnie robi w policji. Debil jakich mało.

 7. Debil. I tyle w temacie.

 8. Znam jednego myśliwego. Słoma mu z butów wystaje. Prostak do potęgi. I właśnie robi w policji. D e b i l jakich mało.

 9. A jak trzeba odstrzelić dzika bo żre uprawy to dwa razy w powietrze i do domu

 10. Co za dziad.! Przecież równie dobrze mógłby zabić grzybiarza czy innego człowieka w tym lesie. Powinni znaleźć łacha i przykładnie ukarać. Trzeba zaostrzyć prawo w stosunku do tych bezprawnych myśliwych. W okolicach lasów Kozłowieckich też często słychać ich strzały a tam przecież sporo grzybiarzy i rowerzystów jeździ.

  • Noooo, może jednak człowieka od wilka by odróżnił. Tu natomiast będzie wciskanie ciemnoty, że strzelał do „wałęsającego się, bezpańskiego psa”, wyrządzającego szkody w łowisku.

   • Nierzadkie są przypadki, że jeden debil zastrzelił drugiego debila, albo kogoś t tzw nagonki – al e to ludki z nietykalnych kast, nikt im nic nie zrobi…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy
Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk