Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nagrał ją na wideorejestratorze, a film dostarczył policji. Kobieta dostała mandat i 20 punktów karnych (wideo)

Lubartowscy policjanci otrzymali od jednego z kierowców nagranie z wyczynami kierującej skodą. Jak widać na nagraniu 30-latka popełniła szereg wykroczeń i została za nie ukarana mandatem oraz punktami karnymi.

Kilka dni temu lubartowscy policjanci przyjęli zawiadomienie od jednego z kierowców, który był świadkiem kilku wykroczeń drogowych popełnionych przez osobę kierującą skodą. Wszystko zostało zarejestrowane kamerką zamontowaną w pojeździe zgłaszającego.

Jak się okazało, osoba kierująca skodą najpierw wyprzedzała w miejscu niedozwolonym, gdyż ograniczała ją linia podwójna ciągła, następnie nie zastosowała się do strzałek kierunkowych wskazujących aktualny pas kierunku jazdy, aby zakończyć zjazd z tego pasa na przejściu dla pieszych. Niebezpieczne manewry odbyły się tuż przed Szkołą Podstawową w Łucce pod Lubartowem.

Policjanci na podstawie dostarczonego nagrania ustalili kierowcę pojazdu. Okazała się nim 30-letnia mieszkanka powiatu lubartowskiego. Ze względu na okoliczności i zagrożenie w ruchu drogowym jakie spowodowała, została ukarana mandatem karnym i 20 punktami karnymi.

(fot. wideo Policja Lubartów)

76 komentarzy

 1. No dobra, ale jak to wygląda w praktyce? Wysyłam filmik przez stronę policji i już, ona robi resztę? Czy raczej jestem wzywany jako świadek, muszę udostępnić oryginalny nośnik i stawić się w sądzie, a nagrana osoba pozna moje dane i adres?

 2. Najlepsi są ”koledzy po fachu ” pańci z nagrania .Bronią jej zaciekle ,wyzywając nagrywajacych od konfidentów ,bo sami pewnie jedżą podobnie .Na szczęście zdecydowana wiekszosć normalnych kierowców ,w tym i ja ,jest za .Szkoda tylko ze policja nie lubi przyjmować takich zgloszeń i utrudnia życie jak moze w tej kwesti takiemu zgłaszajacemu

  • Ci „koledzy po fachu” to nielaty, które nasłuchały się podwórkowego rapu i nigdy kierownicy w rękach nie miały. Zdanie egzaminu na prawo jazdy jest dla nich barierą nie do przejścia.

 3. Cóż dziwnego, lubartoskie i krasnickie tak jeżdżą od zawsze…

 4. W aktach sprawy muszą być dane konfidenta. Polecam lekturę. Z takimi trzeba krótko. Jak nie macie kogoś kto poradzi to ja pomogę. Ludzkie k#$wy były, są i będą. Ale rachunki są po to aby je wyrównywać. To działa!

  • Jak ci taka piz.. wjedzie w kogoś z rodziny na PdP to inaczej będziesz śpiewać.

  • @ i już . To są tylko twoje mrzonki z klawiatury . W życiu możesz okazać się d…. wołową .

  • Dobrze zrobił. To nie konfident. To świadomy OBYWATEL. Taki który pomoże jak zemdlejesz na ulicy. A tacy jak ty przejdą obojętnie. Zaparkują na skos, złamią przepisy. Odpady wyrzucisz jak matka z ojcem nauczyli bez segregowania na gnojownik. I disco polo na full z rodzinką.

  • Sprawdź sobie synku co znaczy słowo konfident zanim coś napiszesz. I przestań być taką ludzką k#$wą. Mniej fb więcej mózgu patolu!

  • To nie ja doniosłem, ale jak przeczytałem to aż mnie zmroziło.
   Takich twardych ludzi jak ty jest dziś mało, bo i mało jest rodowitych lubelan.

 5. Kierująca chociaż wielokrotnie złamała przepisy to NIE SPOWODOWAŁA zagrożenia więc konfident zrobił to złośliwie, chyba jej pozazdrościł. Zawsze uważałem, że zbyt ostrożna jazda stwarza takie samo zagrożenie jak rozsądne „piratowanie”. Niestety nasze, polskie drogi pełne są bzdurnych ograniczeń, które tak naprawdę nie mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa tylko zapewnienie stałego dopływu środków do ciągle dziurawych budżetów.
  PS: Jeszcze nikt mi sensownie nie wytłumaczył na jakich jednoznacznie określonych w PoRD zasadach określa się teren zabudowany. Wolna amerykanka i po uważaniu urzędników od dróg.

 6. Ciekawe jakby jechała jakaś pandzia…..któregoś psa napewno by zamietli pod dywan…..

 7. ,aa,boKrzycho.paPj

  Kara policji ,no może i drakońska ,kobieta nie spowodowała wypadku i ten nagrywający mógł poprosić policję,by aż tak drastycznie baby nie karali a mogli skorzystać z prawa pouczenia i np mogli jej powiedzieć , że jak jeszcze raz zobaczą podobny filmik,to na zawsze dostanie zakaz prowadzenia pojazdów i babą ,by się na pewno zmieniła w przepisowego kierowcę

 8. ,aa,boKrzycho.paPj

  Ewidentnie jednak kobieta przesadziła z arogancją, ignorancją i wielką brawurą na drodze , niewiele brakowało ,żeby ją na tej wysepce że strzałką na środku jezdni-wystrzeliło by ją w górę jak rakietę i jeszcze by spadła na inne samochody

 9. ,aa,boKrzycho.paPj

  XXXmen a to jest oczywiste, że jak masz znajomości to żyjesz i zupełnie unikasz jakiejkolwiek kary

 10. Lxb mu wktos kiedyś ukręci za kablowanie i tyle nie jeden juz stracił w ten sposób zęby od nie jednego albo wislą czy Odrą popłynął do morza ….
  Ludzie igrają widzę z życiem konfitury !!!