Nagi mężczyzna stał na środku ronda. Rozebrali go „koledzy”

Na nietypowy widok natknęli się wczoraj mieszkańcy Chełma. W rejonie ronda, na wjeździe do miasta od strony Lublina, spacerował kompletnie nagi mężczyzna. W końcu ktoś wezwał policję.

W niedzielę około godziny 17 mieszkańcy Chełma, jak też kierowcy jadący drogą krajową nr 12, zauważyli spacerującego chodnikiem kompletnie nagiego mężczyznę. Przemieszczał się on wzdłuż ul. Rejowieckiej, widziany był również przy restauracji McDonald’s, a po pewnym czasie stanął na środku ronda Dmowskiego, czyli u zbiegu ul. Włodawskiej, Lubelskiej i Podgórze.

Wielu kierowców na jego widok przecierało oczy ze zdumienia. Dla niektórych stał się obiektem drwin i żartów, jednak znaleźli się i tacy, którzy zaniepokoili się losem mężczyzny. O wszystkim powiadomiona została policja.

Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, mężczyzna miał już na sobie okrycie. Ubrania użyczyły mu przypadkowe osoby. Jak wyjaśniała nam podkom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, mężczyznę urządzili tak jego koledzy.

Mianowicie wcześniej wspólnie spożywali alkohol. Kiedy ten zaś miał już dosyć i usnął, kompani od kieliszka w ramach żartu rozebrali go, a następnie oddalili się wraz z jego ubraniami. Po pewnym czasie mężczyzna się obudził, i postanowił udać się do domu. Został pouczony przez funkcjonariuszy.

(fot. Chełm na Sygnale)
2018-09-03 16:04:58

Zobacz również

21 komentarzy

 1. Słaba ta bajka o kolegach, jeśli nawet od tego „żartu” się zaczęło. Przecież widać, że ćwok łazi po tym rondzie i się popisuje. „Brawo” Policja…

  • Masz rację wystarczy obejrzeć film. To jakiś niezrownowazony psychicznie gość. On laził i jemu się to chyba podobało. A policja to chociaż do psychiatry powinna go zawieźć.

 2. ZROBILI CIĘ KOLEDZY NA SZARO. JA BYM NIE PODAROWAŁ. PODAJ NAMIARY NA NICH NA FEJSA TO TEZ SIĘ POŚMIEJEMY Z NICH NIEBAWEM.

 3. Chełm to dziwne miasto.
  Niby polska a napisy ukraińskie na bilbordach .

  • To spadaj do Wawy albo Lublina a na swoją wioskę jak ci nie pasuje wszędzie się trafiają barany pozdrawiam

 4. Bimmer…. Choc raz gadasz cos sensownie

 5. Jak szedł do domu? No jak? Ktos kto idzie do domu spierdziela kontami żeby się nie dać zauważyć a ten Stał na rondzie i się włuczyl żeby wszyscy widzieli a na dodatek dostał tylko pouczenie…. Wrrrr

 6. JAKIM SKUR….. TRZEBA BYĆ ABY TAK KOMUŚ ZROBIĆ.?! CHEŁMSKIE UKRAINCE!

 7. Ludzie przejeżdżający obok też niewiele sobą reprezentują poza klasyczną znieczulicą. Zamiast facetowi pomóc lepiej nagrać i obowiązkowo zadzwonić na policję. A po powrocie do domu włączyć kabarety na Polsacie, otworzyć Harnasia i nagrania wysłać do internetów.

 8. W jakim on stanie musiał być skoro nawet nie zauważył że jest nagi…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska