690 680 960

Nagi i agresywny mężczyzna zaatakował policjanta kierującego ruchem (wideo)

Nagi i agresywny 36-letni mężczyzna zaatakował policjanta, który kierował ruchem drogowym w Kostrzynie, w ramach zabezpieczenia Pol’And’Rock Festival. Agresor został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło podczas trwającego w miejscowości Kostrzyn nad Odrą festiwalu Pol’And’Rock Festival. Mężczyzna został zatrzymany

Nagi, agresywny i lekceważący komunikaty policjantów mężczyzna wszedł na zatłoczone skrzyżowanie między auta i nie miał zamiaru go opuszczać. Kolejne próby zwracania uwagi przez policjantów były przez niego lekceważone.

W pewnym momencie mężczyzna zaatakował policjanta. Na pomoc ruszyli inni, zabezpieczający ten rejon mundurowi z ruchu drogowego i oddziałów prewencji. 36-latek został obezwładniony, ale wciąż stawiał opór. Wkrótce zatrzymany mężczyzna usłyszy zarzutu związane z naruszeniem nietykalności funkcjonariusza. Policjant w wyniku tego zdarzenia został ranny.


(fot. wideo Policja)

35 komentarzy

 1. Mam nadzieję że któryś go podczas zatrzymania przez „przypadek” na jaja nadepnął 😀

 2. Pałą go tam po naćpanej doopie pustego , brodatego dzbana to mu sie odechce. zakład pracy też powiadomić jak pracuje gdzieś ten pustak.

  • tacy jak on jeśli pracują to pracują promując nowe trendy pewnie z takimi samymi odbyt…mi jak on tak że w pracy ma premię 🙂

 3. o widzę, ze większość komentarzy nie przeszła przez cenzurę…

 4. ,,Róbta co chceta”! No to robimy! Chore to.

 5. Dobrze że od tyłu go nie zaatakował

 6. wygląda na jakiegoś araba , terrorysta ?

 7. Znowu ściema w artykule albo w przekazanych przez rzecznika informacji. Policjant nawet nie dostał strzała, sam za to ładnie przyłożył typowi zanim go rzucił o glebę. W tym przypadku tylko tyle mógł zrobić, wyszło mu całkiem nieźle, policmajster mimo że ruchem kieruje to dobrze wyszkolony również w innych kwestiach. Wyróżnienie i podwyżkę dla niego.

  A co do delikwenta to pewnie ktoś mu ubranie zapieprzył, chłopina skacowany, chciał żeby mu policja pomogła, ale nerwy puściły. Tyle że skierował je na nieodpowiednią osobę, teraz będzie miał kłopoty.

 8. Tak grzał że aż mu się gorąco zrobiło i musiał się rozebrać.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie