Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na rondzie przy Makro pojechała pod prąd. Miała jeszcze pretensje do innych kierowców (wideo)

Sytuacje, związane z wjeżdżaniem pod prąd, choć są niezwykle niebezpieczne, to jednak nie należą do rzadkości. Dzisiaj problem z pokonaniem ronda miała kierująca citroenem kobieta.

61 komentarzy

 1. Typowe zachowanie, o co chodzi, takie właśnie jest teraz społeczeństwo.

 2. Egzaminator który zaliczył jej egzamin mógł wziąć w łapę.

 3. Skąd wiecie jak było? Bo raczej nie z filmiku. Baba stoi źle to fakt, ale od samego początku widać że ma kierunkowskaz na właściwy zjazd. I jak ma zjechać? Czy ma pierwszeństwo przed tymi co z Krańcowej skręcają na rondzie w Witosa w kier. centrum bo jest bardziej na rondzie niż oni? No może nie, tak samo nie ma pierwszeństwa przed tymi co z pod Marko jadą na wprost – więc w tej patowej sytuacji może tam stać i stać bo zawsze są tam auta. Pan Mariusz to jeden z tych co jak dostanie zielone to ruszy i przydzwoni w tego co na swoim zielonym wjechał, ale przyblokował skrzyżowanie. Baba miała pretensje bo mógł ją przepuścić by jak najszybciej rozwiązać patową sytuację a nie ją eskalować. „I nic sobie z tego nie robiła” a co miała? Teleportować się?
  Tak samo jak z debeściakami co widzą że ktoś naprzeciw nim jedzie na czołówkę bo wyprzedza (ale zbyt blisko) – zamiast przyhamować to walą długimi jakby laser ich światła mógł zdematerializować auto z którym za chwilę się potencjalnie zderzą… no debeściaki.

  • Kobieto, jakby nie było, tego auta nie powinno tam być!

   • Irek oczywiście, że nie powinno go tam być i nikt tego nie kwestionuje.
    Dlatego inni kierowcy powinni umożliwić jak najszybszy zjazd z tego miejsca a nie utrudniać i „szeryfować”.
    Jak autor tak już koniecznie chciał pouczać to niechby pojechał za wspomnianym kierowcą i pouczał go gdzieś na parkingu.
    A nie na środku skrzyżowania.

  • Co miała zarobić? Najlepiej nie wsiadać za kółko!!!!! I dla całego świata będzie najlepsze jakby nie korzystała za auta jako kierowca! Proste.

   • Nie ma to jak pouczenie kretynki.
    Może jeszcze miała wyjść z samochodu pozostawiając go na środku skrzyżowania?

 4. A kilka samochodów na stopie się nie zatrzymało i co im zrobicie?

Z kraju