Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na rondzie przy Makro pojechała pod prąd. Miała jeszcze pretensje do innych kierowców (wideo)

Sytuacje, związane z wjeżdżaniem pod prąd, choć są niezwykle niebezpieczne, to jednak nie należą do rzadkości. Dzisiaj problem z pokonaniem ronda miała kierująca citroenem kobieta.

61 komentarzy

 1. A co na to pany milicjanty?

 2. ............................

  macie dz bany pretensje do nagrywającego a nie do tej [***] z Chełma? żle zrobiła i ja pę jeszcze darła odwaliło wam ?

 3. A nagrywający Pan Mariusz nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i nie upewnił się czy czasem ktoś nie przechodzi przez przejście.

  • Przed przejściem dla pieszych nie trzeba się zawsze zatrzymywać, przejście nie jest równoznaczne ze znakiem stop. Pan Mariusz nie jechał szybko i gdy zbliżał się do przejścia było widać że nikogo w okolicy nie ma, więc mógł spokojnie jechać. Nie czepiajmy się na siłę.

  • Chłop jedzie chyba 10/h do tego widzi to przejście od jakichs 15 sekund. Na pewno ktoś czycha akurat na środkowym pasie między samochodami aby wskoczyć mu przed maskę….

   • Pan Mariusz nie jechał szybko, ale może w tym czasie przebiegał piesek przez przejście? Rozglądasz się za człowiekiem, ale pieska nie dostrzegniesz jeśli się nie zatrzymasz.

  • niezly z ciebie pacan… moze przejrzyj kodeks drogowy, pajacu, o ile w ogole masz prawo jazdy…

 4. Czas wprowadzić „PRAWI JAZDY DLA KOBIET” z jakimś listkiem czy coś, zeby kazdy wiedzuał, że ma przed sobą zagrożenie.

 5. Moja sąsiadka wielokrotnie jechała pod prąd nie ma pojęcia o przepisach i się tym z dumą chwali. Nie wiem w jakiej promocji wygrała prawo jazdy ale ona zdecydowanie nie powinna jeździć po drogach publicznych. Druga sprawa aby wyjechać z drogi podporządkowanej przy dużym ruchu musi ktoś cię wpuścić, jeżdżę już ponad 20 lat nigdy mi baba nie ustąpiła zaciska zęby i ciśnie na zderzaku żeby nawet przypadkiem ktoś nie zdążył.

 6. I takich powinni na egzamin wysyłać, skoro podstaw nie mają.

 7. A to nie wina czasem rowerzysty lub pieszego?

 8. Mariusz atencjusz internetowy czuwa! Dziękujemy za kolejne nagrania.

 9. Uwielbiam takie osobowości. Bez poczucia winy od zawsze, bez pokory, za to z pretensją do całego świata. No bo wszyscy winni tylko nie ona.
  Za taki numer powinno się ponownie przystąpić do egzaminu.

 10. hej, cwaniaczki szczekający na goscia, ktory nagrał [***], ktora nie powinna nigdy wsiadać za kierownice – ciekawe, co wy byscie zrobili, gdyby to wam jakis idiota wyjechal pod prąd… Widac, zw czlowiek zwolnil, i zatrzymal sie – byc moze, zeby uswiadomic kierowcy, co zrobil/-a. Z opisu wynika, ze jeszcze musial wyslucha pretensji ze strony kierującej pod prąd. A przejscie dla pieszych NIE jest rownoznaczne ze znakiem STOP, wiec nie ma obowiazku sie przed nim zatrzymywac, a jedynie zachowac bezpieczną predkosc, co jak widac na filmie zostalo spelnione. Ciekawe, czy taki dzban, ktorego nawet nie stac na podpisanie sie wlasnym imieniem, a wstawia jedynie zarys swojej głupiej facjaty, zatrzymuje sie przed kazdym przejściem…? Lublin – miasto inspiracji…

Z kraju