690 680 960

Na rondzie Mohyły znów zderzyły się pojazdy. Sprawczyni zapewnia, że poszkodowana jechała 200 km/h (zdjęcia)

Po raz kolejny nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu podczas wjazdu na rondo Mohyły zakończyło się zderzeniem pojazdów. Tym razem wyjaśnienia sprawczyni były wyjątkowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 14 na rondzie Mohyły w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Ruskiej, Lwowskiej i Podzamcze zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i mercedes. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca audi starsza kobieta jechała od strony ul. Lwowskiej. Wjeżdżając na skrzyżowanie, nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu kierującej mercedesem, która poruszała się po rondzie. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Kobieta z audi zapewniała, że poszkodowana poruszała się z prędkością 200 km/h. Dlatego też doszło do zdarzenia. Teraz na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują duże utrudnienia w ruchu.

Na rondzie Mohyły znów zderzyły się pojazdy. Sprawczyni zapewnia, że poszkodowana jechała 200 km/h (zdjęcia)

Na rondzie Mohyły znów zderzyły się pojazdy. Sprawczyni zapewnia, że poszkodowana jechała 200 km/h (zdjęcia)

Na rondzie Mohyły znów zderzyły się pojazdy. Sprawczyni zapewnia, że poszkodowana jechała 200 km/h (zdjęcia)

(fot. lublin112)

57 komentarzy

 1. Baba z merca też powinna byc ukarana. Tam jest przejście dla pieszych, do tego to jest centrum miasta i 50 km/h na pewno nie jechała. Jest tam pewnie monitoring, więc powinno być to dokładnie sprawdzone.

 2. Dziku, niby jak sprawdzone ile jechała, no trochę rozumu.

  • Bardzo proste, czas + odległość = prędkość. Do szkoły się nie chodziło.

   • mnie uczyli że: odległość/czas = prędkość. także polecam przypomnieć to i owo ze szkoły.
    i jeszcze powiedz mi, jak ustalić przebyty dystans pojazdu i czas z nagrania z monitoringu. Bo mi się wydaje, że przeceniasz możliwości kamer monitoringu i chyba nigdy nie widziałeś nagrania z takich kamer

   • To nie praca domowa z fizyki, tylko prawo, a ono stanowi, że określić prędkość pojazdu można tylko za pomocą urządzenia do tego przeznaczonego z odpowiednią legalizacją. Zejdź na Ziemię.

 3. 200km na godzine? Haha w takich korkach? To niemożliwe

  • Dla starszej Pani 30km/h to jakby jechać 50, refleks sprawia że ma zupełnie inna percepcję, jakieś 70~80km/h to już jak 200 🤣
   A po za tym tonący brzytwy sie chwyta

 4. dlaczego nie publikujecie zapisu monitoringu jak w innych cywilizowanych miastach ?

 5. Przecież widać goł okiem po wgnieceniach że było nawet 210 km/ h . Co do Dzika … chłopie tu ktoś wymusił a skoro ktoś jechał nawet jak twierdzisz ekspercie ponad 50 to osoba która nie jest w stanie w przybliżeniu określić jego predkosci powinna mieć zabrane dożywotnio prawko bo jest niebezpieczna dla otoczenia.

 6. Bez opowiadania głupot, byłem przy tej sytuacji akurat byłem na przejściu na którym baba z audi przejechała przedemna nie zatrzymując się a następnie wjechała na rondo wymuszając pierwszeństwo, baba z merca nie mogła jej widzieć bo na prawym pasie stało już auto i czekało, a audi z prawego pada wyjechało bezpośrednio na rondo, prędkość merca może 70 km/h

 7. Tam nikt nie jeździ 50🤣

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas