Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Na prostej drodze BMW wpadło do rowu i dachowało. Kierowca uciekł z rozbitą głową (zdjęcia)

Minionej nocy w Turce doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący BMW dachował pojazdem, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Turce w powiecie lubelskim. Na drodze powiatowej łączącej trasę Lublin – Łęczna z miejscowością Sobianowice dachował samochód osobowy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący BMW mężczyzna poruszał się od strony Sobianowic. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało do rowu, uderzyło w skarpę, a następnie dachowało.

Kierowca wydostał się z rozbitego pojazdu i z urazem głowy uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności kolizji.

(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

  1. No coś takiego. Znowu BMW… Oni myślą, że jeżdżą sportowymi samochodami i są królami szos. Wysłać na badania psychologiczne czy się nadają na kierowców.

  2. Kolejny burakowóz wycofany z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej

  3. Nic dziwnego.że uciekł z roztrzaskanym łbem, z pustki i tak się nic nie wyleje.

  4. Dobrze ze nic groznego się nie stało. Wlasciciel tego BMW jeszcze dostanie na złomie z parę stówek, więc będzie zadowolony.

  5. Nie uciekł tylko będąc w szoku oddalił się z miejsca zdarzenia.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo