690 680 960

Na początku października nastąpi otwarcie Aqua Lublin. Zobacz cennik basenów

To już pewne, że na początku października nastąpi otwarcie największego w Lublinie i regionie kompleksu basenów Aqua Lublin. Sprawdź jakie ceny przygotował zarządca obiektu.

Prawdopodobnie już 15 września obiekt Aqua Lublin zostanie przekazany przez gminę Lublin w zarządzenie przez MOSiR „Bystrzyca”. Wstępnie pracownicy zapoznają się z obiektem i otwarcie nastąpi we wrześniu, jednak tylko dla klientów instytucjonalnych – klubów i szkółek pływackich, tak aby możliwe było zebranie uwag, przed oficjalnym otwarciem obiektu, planowanym na początku października.

Aqua Lublin to: saunarium obejmujące 5 saun, grota lodowa, wypoczywalnia oraz tzw. balia do zanurzania. Strefa wody to główny basen sportowy, dwie niecki basenowe z hydromasażem, jacuzzi, rwącą rzeką, 3 zjeżdżalniami i wodnym placem zabaw.

Kilka słów o cenniku

– Podstawą przyjętych cen były przede wszystkim wyliczenia szacunkowych kosztów utrzymania obiektu oraz cen na podobnych obiektach w Polsce. W ofercie cenowej Auqa Lublin znaleźć można więc opcję „Tanie Pływanie”. To standardowa, promocyjna pozycja w cenniku także w obiektach MOSiR „Bystrzyca” przy al. Zygmuntowskich (strefa h2o) i ul. Łabędziej (Centrum Sportowo-Rekreacyjne), dlatego utrzymaliśmy ją również w Aqua Lublin. Chcemy też namówić do korzystania z kompleksu basenu olimpijskiego rodziny, stąd bilet rodzinny (obejmuje wejście dorosłego/dorosłych z dzieckiem/dziećmi) – informuje Karol Adamaszek z specjalista ds. Promocji MOSiR „Bystrzyca”.

Obiekt będzie honorował karty Bus Bonus, miejską Rodzina 3 plus oraz Lubelską Kartę Seniora.

– Seniorom i osobom niepełnosprawnym będą przysługiwać bilety ulgowe. Aby wpisać się w strategię Urzędu Miasta Lublin, który namawia osoby starsze do aktywności (i stwarza ku temu możliwości) wprowadziliśmy „Dzień Seniora” – jednego dnia w tygodniu seniorzy dostaną zniżki na korzystanie z Aqua Lublin – dodaje Karol Adamaszek.

2015-09-10 14:11:23
(fot. MOSiR)

21 komentarzy

  1. Tylko cenami można wyeliminować patologie>>> każdy szanujący się lokal tak robi i to działa>>> tak trzymać!

  2. Honoruje 3 karty a co z kulti sportem?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej