Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na Placu Zamkowym w Lublinie odbędzie wielki koncert charytatywny na rzecz Ukrainy

W najbliższą sobotę na Placu Zamkowym w Lublinie odbędzie się wielki koncert charytatywny na rzecz Ukrainy. Od jutra nastąpi częściowe wyłączenie z ruchu pojazdów na placu, zaś od czwartku nastąpi całkowite zamknięcie Placu Zamkowego.

W związku z organizowanym w sobotę (17 września) wydarzeniem „Radio Wolny Świat – Koncert Wolności i Nadziei”, nastąpią zmiany w funkcjonowaniu pl. Zamkowego.

W dniach 15-17 września nastąpi całkowite zamknięcie placu dla ruchu. Z kolei w dniach 18-20 września, na czas demontażu sceny, wyłączona będzie z użytkowania połowa placu od strony kamienic. Na czas przygotowań do koncertu, do 14 września, część placu od strony kamienic pozostaje wyłączona.

Radio Wolny Świat – koncert wolności i nadziei

Muzyczne konfrontacje, wspomnienia, przeboje i odkrycia. Czeka na was 6 godzin świetnej zabawy na Placu Zamkowym. Na miejscu spotkacie sławnych ludzi ze świata filmu, sportu oraz youtuberów i influencerów.

Sygnał Radości, Wolności i Nadziei pójdzie w świat dzięki zagranicznym stacjom radiowym. Wszystkie wpływy z koncertu zasilą fundację Ołeny i Wołodymyra Zełenskich – United24.

– Gramy dla najmłodszych przyjaciół z Ukrainy, dla wszystkich kochających życie i wolność. Ty też możesz być częścią tego wielkiego widowiska. Nastaw się na Radio Wolny Świat! 17 września w Lublinie na Placu Zamkowym w Radiu Wolny Świat zagrają: Olivia Addams, Kalush Orkiestra, Tymek, T.Love, Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, Myslovitz, Miuosh, Karaś/Rogucki – informują organizatorzy wydarzenia.

(fot. lublin112.pl)

72 komentarze

  1. Kiedy będzie wielki koncert charytatywny na rzecz Polski?

  2. Mają dużo wyngla to mogą dać w ramach wdzięczności. A mateusz kupuję.

  3. Na rzecz Polaków też by się przydało koncer zorganizować. Po sezonie zimowym przybędzie zadłużonych Polaków z kredytami i chwilówkami, za które będą musieli rachunki opłacić i się ogrzać.