Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Nie spodobał im się styl jazdy taksówkarza. Kobiety rzuciły się na niego z pięściami

Na jednej z ulic Lublina doszło do pobicia taksówkarza. Policjanci zatrzymali do tej sprawy dwie młode kobiety oraz mężczyznę. Sprawczynie usłyszały zarzuty pobicia kierowcy. Natomiast 21-latek odpowie za publiczne znieważenie.

Pod koniec sierpnia policjanci z IV komisariatu otrzymali zgłoszenie o pobiciu taksówkarza. 20-latek relacjonował, że zdarzenie miało miejsce na ul. Lipowej w Lublinie.

– Mężczyzna realizując kurs przewoził 4 osoby. W trakcie jazdy pasażerowie stali się wulgarni i zaczęli wyzywać kierowcę. Nie podobał im się styl jazdy 20-latka. W związku tym mężczyzna postanowił wysadzić niekulturalnych pasażerów na najbliższym przystanku. To jednak bardzo nie spodobało się przewożonym osobom. Po zatrzymaniu samochodu dwie kobiety zaczęły bić 20-latka. Mężczyzna został zmuszony do opuszczenia samochodu. Następnie na ulicy był bity pięściami i kopany przez sprawczynie. Dodatkowo jeden z mężczyzn oblał go wodą. Kierowca w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Kryminalni ustalili dane sprawców. Jak się okazało to dwie młode kobiety w wieku 19 i 20 lat oraz 21-latek. Wszyscy zostali zatrzymani. Sprawczynie usłyszały zarzuty pobicia kierowcy. Natomiast 21-latek odpowie za publiczne znieważenie. Za pobicie grozi do 3 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

18 komentarzy

 1. Karyna i Dżesika napaskudziły sobie w papierach…
  Swoją drogą ciekawe jak musiał młody „taksówkarz” jechać, żeby tak je podkur..ić?

 2. Mógł nic nie mówić tylko zawieść ich pod pierwszy lepszy komisariat. Zrobić taki dobry kurs i w dobrym stylu.

 3. Mlody kierowca + atakujaca go patologia to pewnie bolt a nie taxi

 4. czy kierowca łamał przepisy ruchu drogowego i jechał niezbezpiecznie, czy może zgodnie z brd?

  • Małolatów ani amatorów kierownicy nikt do stowarzyszenia TAXI nie przyjmuje ( minimum rok doświadczenia na prawdziwym TAXI oraz znajomość topografii ). Lubelskie Stowarzyszenie TAXI jako priorytet traktuje bezpieczeństwo i doświadczenie kierowców. A bolty, freenow i ubery to ryzyko utraty życia. Ale 3 złote taniej 😉

 5. Mi dzisiaj bolciarz zaparkował na przejściu na pieszych i kompletnie zignorował prośbę o przesunięcie się. Bo on tu wykonuje „pracę”. Powinno się ich zlikwidować, w sensie firmę.

  • To nie są taksówkarze. To są okazjonalni przewoźnicy w literze prawa. Mój dziadek z rozrusznikiem serca lepiej jeździ od większości tego typu gnojków/amatorów

 6. Powinni posadzić patole na rok to może by sie co w tych pustych łbach poprzestawiało na lepsze

 7. A popsikać ich nie mógł? Gazem oczywiście.

 8. 3 lata za takie ekscesy?za to że chłopina pobity i znieważony???5 to mało by było dla takich niedorozwojów!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo