690 680 960

Na dwa tygodnie zamkną odcinek trasy Lublin – Włodawa. Objazd liczy nawet 33 km

Jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Włodawa. Przez dwa tygodnie kierowcy będą musieli korzystać z objazdów. Mniejsze auta pojadą krótszym objazdem, większe dłuższym.

W piątek 22 listopada zamknięty dla ruchu zostanie odcinek drogi krajowej nr 82 Lublin – Włodawa. Chodzi o przejazd kolejowy w miejscowości Wesołówka w powiecie łęczyńskim, gdzie droga krzyżuje się z torem dojazdowym prowadzącym do kopalni węgla w Bogdankce.

Prowadzone będą tam prace polegające m.in. na wykonaniu odwodnienia. Jak nas poinformował wykonawca zadania, na czas prowadzenia robót związanych z remontem przejazdu, konieczne będzie całkowite zamknięcie drogi. Dlatego też wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu. Będzie ona obowiązywała do piątku 6 grudnia, kiedy to zaplanowano zakończenie prac.

Kierowcy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych o masie do 7 ton pojadą krótszym objazdem wytyczonym ze Starej Wsi przez Puchaczów, Bogdankę, Stefanów do Albertowa. Gorzej będą mieli kierowcy pojazdów ciężarowych ważących więcej niż 7 ton. Dla nich objazd wyznaczono z Łęcznej drogą wojewódzką nr 829 przez Milejów, Jaszczów do Biskupic, następnie drogą krajową nr 12 do Dorohuczy, potem drogą wojewódzką nr 838 przez Wolę Korybutową do Głębokiego. W tym przypadku trasa objazdu liczy 33 km.

(fot. lublin112, nadesłane Dura sp. z o.o.)

2 komentarze

  1. a przez Ciechanki, Szpicę i Zawadów do Woli Korybutowej jest ograniczenie tonażowe? Już ja widzę jak kierowcy dużych będą przez Biskupice jeździć.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie