Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Motoryzacyjne zakończenie sezonu przyciągnęło tłumy uczestników (zdjęcia)

Sprzyjająca pogoda sprawiła, że motoryzacyjne zakończenie sezonu w Lublinie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Parking przed stadionem był wypełniony po brzegi.

W niedzielę, 26 września, w Lublinie odbyło się motoryzacyjne zakończenie sezonu. Było to wspólne wydarzenie motocyklistów, jak też Lubelskich Klasyków Nocą, miłośników niskich aut z Low Lublin, czy też pasjonatów motoryzacji zrzeszonych w Midnight Club Lublin. Uczestnicy spotkali się w południe na parkingu przed Areną Lublin. Były pokazy pojazdów, zabawy oraz konkursy z nagrodami.

(fot. lublin112)

14 komentarzy

 1. Podpis elektroniczny

  Może był tam ten obywatel co uciekał dziś panom władzom ,?

 2. co niektórzy zakończyli sezon już na zawsze..

 3. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, też bym przyjechał

 4. Zapoznaj się najpierw ze słownikiem ortograficznym, albo chociaż zacznij korzystać z dobroci technologii. Jak masz wyraz podkreślony na czerwono, to znaczy że jednak niekoniecznie poprawnie napisałeś…

 5. Dałoo się słyszeć paru idiotow

 6. Niestety , ale to nie koniec, zalezy tylko od pogody . A te otwarcia, zamknięcia sezonu czy inne zloty to służą temu aby chłopaki mieli powod wyjazdu i dowartosciowania się. Szkoda tylko że nie brakuje oszołomów którzy dają odczuć mieszkańcom miasta swoją obecnośc wyciem i rykiem do późnych godzin. Ludzie zrozumcie że jest was taka masa że na nikim wrażenia swoim motocyklem nie robicie chyba że na koleśiu który tego motocykla pragnie. Jestescie wy ryczący zakompleksieni okrutnie.

  • Jak w naturze. Im lepsza pogoda tym więcej robaków na dworze. Zima idzie, motory chować do obór.

 7. A wy znowu piszecie po fakcie

  • Nie płacz, robili relację na żywo na samym początku, można było obejrzeć i sobie przyjść, impreza trwała kilka godzin, ale zawsze się trafi taki co smarka w rękaw i on zawsze nie powiadomiony o niczym jest. Jak się interesujesz to wiesz o imprezie.

 8. Chyba komuś żal d.. ściska, że nie stać go na swoje moto i musi jeździć dalej MPK.

 9. Po wysraniu dzień dobry, jak zawsze…

 10. Dawcy nerek zakończyli sezon. Szkoda…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo