Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Motocyklista zderzył się z ikarusem. Policjanci ustalają okoliczności wypadku (zdjęcia)

Nie udało się do tej pory ustalić dokładnych okoliczności wypadku, jaki miał miejsce koło zajezdni MPK w Lublinie. Policjanci poszukują świadków.

Cały czas trwa ustalanie okoliczności wypadku, jaki miał miejsce we wtorek 25 września na ul. Plewińskiego w Lublinie. Po godz. 16:10, na wysokości wjazdu do zajezdni MPK zderzyły się dwa pojazdy: motocykl i ikarus służący jako pogotowie techniczne. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Kierujący motocyklem marki Kawasaki przodem uderzył w lewy bok autobusu marki Ikarus. Poszkodowany motocyklista został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, doznał on licznych złamań.

Policjanci apelują do osób, które były świadkami wypadku o zgłoszenie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 150 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-41-85 lub 112.

Motocyklista zderzył się z ikarusem. Policjanci ustalają okoliczności wypadku (zdjęcia)

(fot. lublin112)

14 komentarzy

  1. po ch.. było organizować zakończenie sezonu jak oni będą do pierwszego śniegu jeździć 😉
    czy ikarus paczał w lusterka ?

  2. To nie jest autobus. To jest pojazd specjalny. Proszę poprawcie.

  3. Było jeszcze szybciej zap***ć, zakompleksiony przygłupie na motorku.

  4. Jakie szybkie te Ikarusy pojawiają się nie wiadomo skąd

  5. Przecież są kamery na biurowcu MPK !!!

  6. patrz na droge – Ikarusy sa wszedzie!

  7. Kiedy haha-trolu, było zakończenie sezonu, a kiedy zdarzenie „Cały czas trwa ustalanie okoliczności wypadku, jaki miał miejsce we wtorek 25 września na ul. Plewińskiego w Lublinie.” najpierw przeczytaj później przeliteruj, następnie przemyśl dopiero odpowiadaj

  8. Tam jest dobrej jakości monitoring.Trzeba się pofatygować.