Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelscy motocykliści rozpoczęli sezon. Przez miasto przejechali w paradzie

Niedziela na ulicach Lublina przebiegała pod znakiem motocyklistów. Na tradycyjne rozpoczęcie sezonu uczestnicy zjechali z całego regionu.

Ogromnym zainteresowaniem miłośników jednośladów cieszyło się zorganizowane w niedzielę w Lublinie tradycyjne rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Zanim wszyscy zebrali się przed Lubelskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, około tysiąca motocyklistów przejechało przez miasto w paradzie.

Na spotkanie przyjechało tak dużo uczestników, że dla wielu z nich zabrakło miejsca na parkingach. Impreza przebiegała w formie pikniku, na scenie prezentowały się zespoły muzyczne, wokół ustawiono zaś stoiska z odzieżą czy też akcesoriami dla motocyklistów.

Nie zabrakło pokazów ratownictwa medycznego oraz food trucków. Jak nas poinformowano, w wydarzeniu wzięło udział ponad dwa tysiące motocyklistów.

(fot. lublin112, wideo – youtube – L4Karol)
2018-04-22 21:07:05

26 komentarzy

 1. Ekipa porządkowa dobre sobie gdy stałem w korku na Krańcowej i zapytałem się jednego z uczestnikow „motocyklistów” o pozwolenie czy dokument stwierdzający odpowiednie kwalifikacje do tego typu kierowania ruchem i co usłyszałem

  Spier…aj i idź z tad .

  Jestem silne oburzony na tego typu zachowanie podszedłem z grzecznością a zostałem potraktowany jak jakiś nie wiem kto.

  Widać poziom inteligencji wśród motocyklistów

  • O to chodzi. Zero organizacji. Ciekawi mnie kto im pozwoli na coś takiego ?? Może 112 się na coś przyda i zainteresuje się kto wydał na to pozwolenie i na jakiej podstawie ?? Kompletna samowolka w tym pseudo zlocie !!

 2. Jak jesteś prawnikiem to współczuję….tym co cię słuchają i czytają….zapisz się na kurs ortografii….

 3. Sam nagrywający jedzie na wprost z pasa do skrętu w lewo , przejazd na czerwonym świetle itp. Do tego to co było napisane wcześniej samowolne blokowanie skrzyżowań (wtf ??) brakuje tylko na filmie tych ludzi na quadach którzy jeździli po pasach zieleni !!

 4. I po co to komu ktoś nie widział motocykla