Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie samochodu osobowego z radiowozem w Lublinie (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doszło do zderzenia pojazdu osobowego z radiowozem. Na szczęści w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 23.10 na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Prusa i ul. Dolna 3 Maja zderzyły się dwa pojazdu osobowe, w tym radiowóz. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie zdarzenia ratownicy zastali dwa uszkodzone auta osobowe, w tym radiowóz. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący radiowozem jechał od strony ul. Dolna 3 Maja w ul. Prusa. Radiowóz miał uruchomione sygnały świetlne i dźwiękowe. Kierowca volkswagena poruszał się al. Solidarności w kierunku Warszawy. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Przez kilkadziesiąt minut w miejscu zderzenia pojazdów występowały utrudnienia z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Autor: redakcja

43 komentarze

 1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Dzielnicowy roku masz całkowitą rację ,tylko , że ludzie jeżdżą jakby byli ślepi i głusi ,jak ktoś wjeżdża na czerwonym to nie myśli , że mu nagle karetka na sygnałach wymusi ,musi pędzić na zielonym ,bo ma z tyłu i po bokach multum „krwiożerczych”samochodów -,poganiaczy z nienawiścią w oczach

 2. jak zawsze zdziwiony

  jakie światło miał radiowóz na skrzyżowaniu? Zielone czy czerwone?

  • Radiowóz wymusił pierszeństwo, policjant się przyznał do winy i prokurator to potwierdził.

 3. Zakwalifikowane jako kolizja? Ciekawe kogo zabrała karetka?

 4. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Świadek -wiesz to musiał być jakiś wyjątkowy prokurator , że e uznał winę radiowozu

  • Sytuacja nie budziła wątpliwości, mało tego radiowóz prawdopodobnie jechał bez kogutów, policjant się przyznał i sprawa zamknięta. XD

 5. i co obaj dostali mandaty?

 6. To, że na bombach nie znaczy, że można lecieć jak dzik w szyszki. Mieli zgłoszenie czy to wezwanie na kebsa? No sorry ale tu nie tylko chodzi o bezpieczeństwo policjantów ale przede wszystkim mieszkańców Lublina!

 7. Czuję, że skończy się na srogim pouczeniu dla sprawcy.

 8. Do wszystkich chwalących prokuratora tudzież policjanta. Może i faktycznie dobre człeki, nie wiem, raczej nie spotkałem. Policjant nie miał wyjścia, musiał się przyznać, bo na skrzyżowaniu są kamery zdarzeń drogowych. Gdyby się nie przyznał, a w toku postępowania taki dowód z nagrania trafił do sądu, poniósłby raczej dużo poważniejsze konsekwencje. Na szczęście, jak napisano, zdarzenie zakwalifikowane jako kolizja, wszyscy cali i to jest tu najważniejsze.

Dodaj komentarz