690 680 960

52 komentarze

 1. zamnkąć kierowców co wymuszają na motocyklistach i PISuarów , nie mogę patrzeć na tą sektę faszystowską

  • A dlaczego tylko tych, którzy wymuszają na motocyklistach? To rozumiem, że na rowerzystach i pieszych już można wymuszać pierwszeństwo?

  • Motocyklista, oczywiście, miał tutaj pierwszeństwo. To kierowca VW podczas omijania powinien przepuścić wszystkie pojazdy jadące z naprzeciwka.

   Czekam zatem na ekspertyzy specjalistów od wykładni „prawa silniejszego” na drodze, którzy powinni orzec, iż:

   1) cmentarze są pełne tych, co mieli pierwszeństwo,
   2) pierwszeństwo nie czyni nietykalnym, ani nieśmiertelnym,
   3) motocyklista jest na drodze słabszy, więc to on powinien był uważać,
   4) motocyklista będzie mógł wybrać na epitafium na nagrobku „miałem pierwszeństwo”, jeśli nadal będzie z niego tak skwapliwie korzystał.

  • Zara zara. Shrek twierdzi, że PiS to ludzie Putina a ty wyjeżdzasz z faszystami. O ile nam wiadomo, her TuSSk jest na uslugach Makreli a przecież to lider PO. Zdecydujecie się w końcu lemingi?

  • Możesz podać przykład faszyzmu w wykonaniu PIS?

 2. Kierowca VW przed rozpoczęciem manewru omijania nie widział motocyklisty? Dlaczego? Dlaczego też motocyklista zobaczył VW w ostatniej chwili? Na tej ulicy nie da się przy zdrowych zmysłach szybko jechać to dlaczego takim słabym motocyklem jechał? Rozpadł się przy normalnej prędkości. Zgroza!

 3. Sami znafcy komentują co byli na miejscu. Brawo!!

 4. Nie wiem jak było i nikogo nie osądzam. Jeżdżę moto od czasu kiedy co niektórych komentujących nie było na świecie. 2 tygodnie temu miałem też przykre zdarzenie przy granicy czeskiej na moto. Też położyłem się. Szczęście,że pojechałem na tyłku i pacnąłem samochód nogami. Wina BMW 5 które zaczęło nosić na mokrej nawierzchni i wdarło się tyłem na mój pas (myślałem ,że Bimmer mnie prześladuje)…Przy 40 – 50 km/h mogłem jechać dalej gdyby nie moje obrażenia. Ale ten motocykl tak się rozpadł ,że aż trudno mi w to uwierzyć ,że nie był z Chin ! Takie wypadki to minimum 70 km/h.Moim zdaniem.Co nie zaciera faktu,że VW jest winny !

 5. Syrena 105L turbo

  Czy część z tych komentujących wie gdzie znajduję się ulica wspólna.
  Mieszkam w tym rejonie i wiem jak to wygląda.
  Proszę o powołanie biegłych i motór poddać badaniom
  Technicznym a zarazem biegłych z zakresu katastrof w ruchu lądowym.
  Pozdrawiam

 6. Współwinny. Tak się określa kogoś kto znacznie przekraczając dozwoloną prędkość na nie do końca sprawnym motocyklu również przyczynia się do wypadku.

 7. Rozleciał się… Oj ubogie słownictwo mają redaktory. 😉

 8. zderzak i błotnik wymieni koszt jakies 500 zl plus robota max 200 i za 700 zl maxymalnie znow lata po drodze .. miał szczęście wlasciciel auta ze mu w caly przod nie walnol tylko w koło ,,,…. farciarz

  • Za 700 zł to naprawi nie żartuj sobie. Samo malowanie zderzaka kosztuje 500 zł plus koszt zderzaka plus koszt błotnika i malowanie a żeby dobrze to wyglądało to powinien tzw zcieniowac kolejny element czyli drzwi które słabo widać na tym zdjęciu ale wydaje mi się ze tez są uszkodzone czyli tez do naprawy i malowania. Za 700 zł może jakiś amator w przy domowym garazu to naprawi ale profesjonalnie i co za tym idzie dobrze to naprawić to trzeba będzie zainwestować znacznie więcej.

 9. WE MNIE TEZ KIEDYS PRZYPIER.. GOSCIO ŚCIGACZEM W TYŁ AUTA . MIAŁ NA TYLE SZCZESCIA ZE NA MIEJSCU ZDARZENIA PRZEJEZDZAŁA KARETKA…PRZEYŁ I KREGOSŁUP MIAL CAŁY MIAL WIELE SZCZESCIA… JEDNEMU UDAJE SIE WYJSC Z WYPADKU BO TO BYLO PRZESTROGA INNI NIE MAJA TYLE SZCZESCIA ODRAZZU GINA ALBO SA NA WOZKU … MOTOCYKLISCI ZASTANOWCIE SIE CZY WARTO TAK PEDZIC A POZNIEJ BYC MOZE JUZ NIE CHODZIC …….. ZWOLNIJCIE

 10. no pewnie ze za 700 zl naprawi ,wystarczy poszukać na allegro zderzak w kolorze jakies 200-300 zł zderzaki zawsze zachowują swój stan koloru, błotnik 100 malowanie 200-300 choć tez może dobrac w kolorze i masz 500 -700 zl i sladu nie będzie widać. a ze ty gadasz ze dzwi musi malować cieniem puszczając żeby inc nie było widać to amator jesteś . tak maluja warsztaty co naciagaja klientów. nie trzeba malować zadnych drugich alementow wystarczy precyzyjnie malować sposobem !!!! tak czy siak 1000 zł to maxymalnie będzie go kosztowac i samochod bez sladu

  • Nie jestem mechanikiem ani lakiernikiem czyli jestem amatorem zgadza się ale nie wierzę w naprawę takich zniszczeń za 700 zł w sposób profesjonalny.
   Zgadzam się z tym co piszesz że można szukać używanych części w kolorze i w tanim przydomowym warsztacie po znajomości zrobić to tanio ale nie zawsze to tanio tzn. dobrze.
   Ja miałem na myśli naprawę z nowych części a przynajmniej z dobrych zamienników a nie najtańszych czy używanych w kolorze czy raczej w podobnym kolorze. A z tego co pamiętam jak kiedyś potrzebowałem pomalować zderzak i gdzie tylko nie pytałem to malowanie zderzaka kosztowało około 500 zł. Czyli jak nie znajdzie zderzaka w kolorze to koszt zderzaka i malowanie już wychodzi około 700 zł.
   Do tego błotnik a jak patrzę teraz na większym monitorze to ewidentnie widać że drzwi też są uszkodzone. Więc nawet jak nie chcesz cieniować sąsiedniego elementu to drzwi i tak wymagają naprawy i malowania.
   Czy uda to się zrobić wszystko za 700 zł szczerzę wątpię zwłaszcza profesjonalnie ale jestem tylko amatorem i mogę się mylić.
   Właścicielowi życzę żeby udało mu się naprawić jak najtaniej a zarazem najlepiej.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!