690 680 960

Młoda kobieta wybiegła z lasu na drogę. Zginęła potrącona przez toyotę

Kolejny tragiczny w skutkach wypadek na drodze łączącej Lublin z Biłgorajem. Trasa będzie zablokowana przez kilka godzin.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 21 w miejscowości Krzczonów w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj samochód osobowy potrącił kobietę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący toyotą mężczyzna jechał w kierunku Lublina. W pewnym momencie, z lasu po jego lewej stronie, wybiegła na jezdnię kobieta. Kierowcy nie udało się jej ominąć i piesza została potrącona.

Pomimo natychmiast udzielonej pomocy, a także długiej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować jej życia. Jak ustaliliśmy, ofiarą jest 31-latka, mieszkanka gminy Krzczonów. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowane są na objazd przez Bychawę.

(fot. lublin112, nadesłane – Damian)
2018-09-09 23:16:19

56 komentarzy

 1. Aa co masz na myśli ”tacy” ?

 2. Toyota jechała w stronę Lubina? a czemu na zdjęciach jest ustawiona w stronę Biłgoraja? ktoś wyżej pisał ,że szła od przystanku to niemożliwe bo przystanek jest przed lasem od tej strony gdzie mieszkała, to jakby szła od przystanku nie szła by przez las..dajcie spokój z osądami ,jak ktoś nie wie niech się nie wypowiada.
  Ja nie wierzę by zrobiła to celowo.
  Bardzo współczuję rodzinie i najbardziej żal dziecka nie dość ,że nie ma ojca to teraz i matki.Odpoczywaj w pokoju..

  • Cytujac pani słowa „jak ktoś nie wiem niech się nie wypowiada” proponował bym się pani również odniesc do tych słów, ponieważ to co panie wypisuje to kompletne bzdury. Samochód stał w kierunku Lublina, a nie odwrotnie tak jak pani twierdzi. Ponadto wypowiedź że szła od przystanku nie jest poparta żadnym naocznym świadkiem lecz jednym z komentujących ktoremu tak jak pani dużo się mogło wydawać. A nawiązując do słów że celowo nie mogła się zabić, to nie rozumiem skąd te wnioski. Skoro pani nie była jej psychologiem ani jak podejrzewam nawet członkiem rodziny…

   • sowa nie przemądrzaj się, ok co do samochodu sie zgodzę, nie widać za dobrze na tych zdjęciach,reszty nie będę komentować, ja ją znałam ..

 3. Trochę dziwnie to wygląda but nie wygląda tak jakby była w lesie wieczór rosa a but suchy czysty . Szyba rozbita z prawej strony tak jak by szła poboczem lewą stroną i została potracona. Trochę dziwnie to. Szczere kondolencje dla rodziny.

 4. Była gwalcona i w ciąży samobojstwo

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku