Mikołaje przebiegną przez cały Lubartów. W tę i z powrotem
19:12 05-12-2024 | Autor: redakcja
Wieloletnią tradycją już jest, że w Mikołajki w Lubartowie odbywa się impreza biegowa. Nie inaczej będzie i tym razem. W piątek miłośnicy aktywnego trybu życia spotkają się o godzinie 19.00 przy Lubartowskim Ośrodku Kultury. Następnie wyruszą w liczącą ponad 6 km trasę.
Biegacze na początek skierują się w stronę ronda przy Kauflandzie, czyli skrzyżowania ulic: Lubelskiej, Kolejowej i Piaskowej. Tam zawrócą i udadzą się na drugą stronę miasta, czyli do ronda w ciągu drogi wojewódzkiej nr 815. Tam także zawrócą po czym dobiegną w miejsce, skąd wystartowali, a więc mety przy ośrodku kultury.
Zgodnie z hasłem imprezy „Czapkę Mikołaja włóż i biegnij wprzód”, uczestników obowiązuje posiadanie na głowie czapki św. Mikołaja. Wydarzenie jak zawsze ma też wymiar charytatywny. Prowadzona będzie zbiórka na rzecz Lubartowskiego Stowarzyszenia Hospicjum Św. Anny.
Mikołaje przebiegną przez cały Lubartów w tę i we w tę.
Pazur Run 😂do Szczekarkowa
A to się nabiegają, że „ho ho ho”
Fajny pomysł..!!