Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkańcy Zamościa pojadą dalej na kolejowym Bilecie Miejskim

Przewozy Regionalne rozszerzyły dla mieszkańców Zamościa ofertę związaną z Biletem Miejskim. Niebawem objęte nim zostaną też stacje poza miastem.

Od najbliższej niedzieli Przewozy Regionalne rozszerzają ofertę Biletu Miejskiego dla mieszkańców Zamościa. Dotychczas w cenie 2 złotych mogli oni podróżować pociągami na terenie miasta, czyli korzystając z przystanków Zamość, Zamość Starówka i Zamość Wschód. Teraz Bilet Miejski będzie obowiązywał również w relacji Zawada – Zamość -Zawada.

– Wprowadzona oferta jest doskonałym rozwiązaniem dla osób przemieszczających się nie tylko w granicach miasta. Bilety jednorazowe można nabyć na przejazd w jedną stronę w klasie 2 pociągów REGIO z zastosowaniem opłat zryczałtowanych, według taryfy normalnej i z ulgami ustawowymi: 37%, 49%, 51%, 78%, 93% i 95% – wyjaśnia Zofia Dziewulska z Przewozów Regionalnych.

Rozszerzona oferta będzie obowiązywała na odcinkach: Zamość Wschód – Mokre, Zawada – Mokre oraz Zamość Wschód – Zawada. Przypominamy, że z podobnej oferty mogą też korzystać mieszkańcy Chełma, Krasnegostawu, Lubartowa, Lublina, Łukowa, Puław i Świdnika. Oferta nie dotyczy tylko przystanku zlokalizowanego w Porcie Lotniczym lublin.

(fot. lublin112)
2016-12-09 23:14:22

5 komentarzy

 1. Dzisiaj chłopak (rozglądając się najpierw uważnie) przebiegł na czerwonym świetle przez ulicę Wojciechowską. Policjanci z radiowozu stojącego na Al. Kraśnickich (w kierunku miasta) natychmiast ruszyli do akcji. Włączyli koguty (bez sygnałów dźwiękowych) i przejechali w poprzek skrzyżowania, kawałek pod prąd, po przejściu dla pieszych i władowali się na chodnik, chwilę przed tym jak samochody ruszyły na zielonym świetle. Policjanci stworzyli niebezpieczeństwo 100 razy większe od tego chłopaka, którego bohatersko złapali i pewnie przykładnie ukarali. Policja ma jakiegoś hopla na punkcie pieszych. Nie tak dawno policjanci radiowozem zablokowali przystanek na ul.Roztocze bo „trzymali” pieszego, który też gdzieś tam przeszedł poza przejściem. Autobusy musiały wyjeżdżając z przystanku wjeżdżać na przeciwległy pas ruchu by ominąć tych policjantów. Chore to jakieś. Kiedyś policjanci na Orkana o 2 w nocy stali sobie w zatoczce przy biedronce, a jak chciałem przejść przez jezdnię (całkiem legalnie, do najbliższego przejścia było grubo ponad 100 metrów) to się czepili mnie, chociaż ulica była pusta o tej porze.

  • Kup sobie autko,to będziesz spotykał się z nimi w innych okolicznościach ?

   • Ty go na ulicę w samochodzie chcesz wpuścić? Miej litość dla pieszych i innych użytkowników dróg. Lepiej niech płaci mandaty jako pieszy.

    • Ma rację, policjanci mają bzika na punkcie pieszych przechodzących poza przejściem, nawet jak jest pusta droga i nikomu nic nie zagraża.

 2. bilet dla roweru

  Niech ta firma wprowadzi bezpłatne bilety na rower: teraz ja jadę po Zamościu za 2 zł a mój rower za siedem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  KOLEJE MAZOWIECKIE: bez względu na odległość przejazdu rower jedzie za darmoszkę! Można? Można!