Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mierzył do przechodniów z broni, miał nóż i pałkę teleskopową. Został zatrzymany przez policjantów

W piątek po południu policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który idąc w rejonie al. Spółdzielczości Pracy mierzył do przechodniów z przedmiotu przypominającego broń. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna miał jeszcze przy sobie m.in. nóż i pałkę teleskopową.

Do zdarzenia doszło w piątek w rejonie galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Od naszego czytelnika otrzymaliśmy informację, o zatrzymaniu młodego mężczyzny, który idąc w rejonie parkingu przy galerii, mierzył z broni do przechodniów.

– Mężczyzna szedł od strony ul. Walecznych w kierunku galerii Olimp. Miał przy sobie broń, którą mierzył do ludzi. Świadkowie zdarzenia zaczęli dzwonić na policję. Policjanci zatrzymali go przed wejściem do galerii i przewieźli na V komisariat. Mężczyzna jest z Lublina, ma około 20 lat. Kontakt z nim jest utrudniony. Po czynnościach policyjnych na komisariacie zostanie przewieziony do szpitala. Prawdopodobnie broń, którą miał mężczyzna to broń gazowa. Biegły będzie to dokładnie sprawdzał. Mężczyzna miał przy sobie także nóż i pałkę teleskopową. Na szczęście nikt nie ucierpiał – relacjonował nam zdarzenie podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia przesłał nam Czytelnik Damian – Dziękujemy!

2017-04-28_163908

2017-04-28 16:39:56
(fot. nadesłane Damian)

40 komentarzy

 1. to panowie z zw współpracują z policją czasem maja mieszane załogi

 2. jakie miasto taki terrorysta

 3. A moze chory psychicznie, pomyślał ktos z komentujących o tym ?

  • I co z tego powodu? Wypuścić go i dać rentę na nowy pistolet?

  • Aniu – czy wg. Ciebie jak dureń to mu odpuścić, zamieniając pistolet na siekierę?
   Zmieniłabyś zdanie jakby tak zapukał do Twoich drzwi w bloku.

 4. Niezłe ma cichobiegi

 5. Dwie kobitki „bohatera” powaliły?

 6. Chory psychicznie albo po MDMA
  „Żołnierz” z dochodzeniówki prosto po ćwiczeniach.

 7. Niech sie cieszy ze zyje.
  Jezeli celuje do ludzi z broni to ktos (najlepiej policja) mogliby go „odpalic” – niestety nasze prawo jest tak skontruowane ze najpierw taki musialby zastrzelic policjanta i dopiero by mozna strzelic mu w noge (najlepiej oczywiscie z gladkolufowej bo przeciez biedny poszkodowany przez los bandyta nie mozna dotknac)

 8. byłam przy tym zdarzeniu i gdybym wczesniej wyszła z olimpu to kto wie czy nie celował by do mnie. masakra co sie dzieje w tym lublinie

 9. Ofiara „pseudoupośledzaczy”? Tfuu tfuu rzygam już nimi.