Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Niemirów: Cztery osoby trafiły do szpitala po zderzeniu audi z busem

W piątek rano na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do zderzenia audi z busem. Do szpitala przetransportowano cztery osoby.

Do wypadku doszło w piątek w miejscowości Niemirów w powiecie biłgorajskim, na drodze wojewódzkiej nr 835. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący pojazdem marki Audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w busa marki Mercedes. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Do szpitala przetransportowano cztery osoby, trzy pasażerki z busa oraz kierowcę audi. Poszkodowani trafili do szpitala w Janowie Lubelskim.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze biłgorajskiej policji. W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut ruch odbywał się wahadłowo.

Zdjęcie i informacja o wypadku dzięki uprzejmości serwisu bilgorajska.pl

2017-04-28 16:07:14
(fot. bilgorajska.pl)

9 komentarzy

 1. Drogi śmierci? Ostatnio na 835 i 74 duuużo się dzieje. Lokalesi i busiarze próbują nadganiać stracony czas na mijankach remontowanych dróg?

  • Zobacz baranku ze bus uderzony z prawej strony…. jak bys spróbowal ruszyc swoje szare komórki ktore nie wiem czy posiadasz to moze, dodając do tego to co tu jest napisane, wyciągnął bys wlasciwe wnioski.

   • Misiu puchaty – na DW835 w styczniu br. – wypadek z udziałem busa, w lutym -to samo, teraz również. Abstrahując od winy/niewinności kierowców busów – nie dziwi Cię to ani trochę?

  • Raczej samochody śmierci. Znów audi. Widocznie po ostatnich wyczynach betek jest pewien niedobór na rynku, nowe szroty dopiero się klepią, więc młodzież zainteresowała się audicami.

 2. Gratulacje do kierowcy audi , to nie są warunki na ”fajną” szybką jazde , rozumiem lato , asfalt klei sie do opon ale odpuśćcie sobie takie wybryki w taką pogode :/

 3. Dużo audi ostatnio się rozbija. Czyżby sebixy się przesiedli z „bafarek”?

 4. Miszcz prostej na zakręcie w nowym kadecie… czytaj ałdi a3

 5. Tak jakoś dziwnie się składa, że na prostych odcinkach dróg, panowanie nad autkami (dowolnej marki), traca ci co z możliwości swoich mózgów, trochę mniej korzystają.
  Bywają tacy co wcale nie korzystają.

 6. Powinna być tablica ostrzegająca o liczbie ofiar, a wtedy przynajmniej część wariatów drogowych się opanięta…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo