690 680 960

Miało być tak pięknie, a wyszło…Kibice żużla wściekli na klub, za sprzedaż karnetów

Lubelscy kibice żużla nie szczędzą słów krytyki wobec klubu, za organizację sprzedaży karnetów na przyszły sezon. Po szumnych zapowiedziach ucywilizowania tego, co było bolączkami w poprzednim sezonie okazało się, że po raz kolejny nie obyło się bez problemów.

26 komentarzy

 1. Serwery nie padły, eventim niewinny. Pazerny klub pozwla kupować na raz tyle miejsc konikom, że dla kibiców brakuje, zrymuję, że decydują o tym najwyraźniej prawdziwe ….
  Przy takiej praktyce nie chcę stadionu żużlowego z kasy miasta. Wystarczy mi tv.

 2. Bardzo dobrze. I po co wam nowy stadion skoro nawet karnetów większość z was nie ma. Firmy kupiły karnety przed ogólną sprzedażą bo klub ma was daleko w d… ! Taniej jest kupić canal plus i obejrzeć wszystkie mecze niż tylko jeden LKŻ, TŻ czy też innego tworu.

 3. Od 13 listopada przez tydzień firmy mogły zakupić karnety w liczbie ponad 10 i zapewne wiele dużych firm (np. Bogdanka, PGE, Azoty i inne) zakupywało karnety setkami, więc wczoraj do sprzedaży mogło trafić znaczniej mniej niż połowa.

 4. To miała być sprzedaż karnetów??? Raczej kompletna kompromitacja eventim i Klubu Speed Car Motor Lublin. Przy zaledwie pojemności stadionu niespełna 10 tys. sprzedaje się po 10szt. karnetów na głowę, że nie wspomnę o miejscach dla sponsorów i firm. Mało tego, portal „eventim.pl” to jakaś porażka.! Zero wyboru miejsca czy możliwości normalnego kupna karnetu. Po zaznaczeniu ilości karnetów i przejściu do płatności wyrzucało kupującego z systemu i tak po kilka razy. Piszę o tym bo miałem tak nie tylko ja ale też moi znajomi również. Kompletna kompromitacja i brak profesjonalizmu w myśleniu zarówno przez ten dziadowski portal jak i władze naszego Klubu żużlowego.

 5. Wiocha okrutna. Kępa i spółka puścili sporo karnetów w przedsprzedaży „pantoflowej”. Znajomy znajomego, kto bliżej klubu nie musiał czekać na eventim. W poniedziałek ludzie się chwalili że już mają karnety. Widocznie dla klubu są lepsi i gorsi kibice. Oficjalnie wypinam się na ten żenujący klub…

 6. Co się dziwicie, jak na karnety było więcej chętnych niż jest miejsc na stadionie. Po co te żale i jechanie po klubie. Bo się Wam należy?….. Hahaha… Czepiajcie się właściciela stadionu że jest za mało miejsc a nie P. Kępy.

 7. Wszystkiemu są winne władze miasta bo skoro tyle tysięcy ludzi chce igrzysk to miasto ma niezwłocznie otworzyć arenę. A nie inwestować w jakieś pierdoły typu zamulony zalew , koślawe mosty i dziurawe jezdnie. Ludzie chcą igrzysk panie Żuk ! To nie na moje nerwy , nawet nie próbowałem kupić jednego karnetu , mam nc+ , obejrzę mecze w tv .

 8. Klub powinien sprzedawać tylko po 2 karnety a nie 10 . To jakiś idiotyzm . 10 karnetów to kupuje konik a nie kibic. Jakie rodziny ? ! To totalna bzdura . Pełno cwaniaków i spekulantów . Klub nad tym wszystkim nie panuje. Jeszcze rok , dwa i ta gorączka minie . Ludzie dostali szajby na punkcie żużla. W całej Polsce oglądalność na stadionach spada , Nie wiem czy w ogóle były jakieś mecze na których był komplet publiczności ( poza Lublinem ) Może finał w Lesznie lub Wrocławiu ?

 9. Wczoraj kupiłem – problemem był wybór miejsca działający jak „rosyjska ruletka”. W sumie po kilku próbach trafiłem na prawie „idealne” miejsce – chciałem ze dwa trzy rzędy wyżej ale sektor OK. Faktycznie nie działało to tak jak powinno, ale się dało. Uważam, że „pofarciło” mi się czytając komentarze innych kupujących.

 10. Mi się udało, mam 6 sztuk dla rodziny i znajomych, ale to była minuta grozy. Trzęsącą ręką udało się 6 biletów , jednak miejsca z automatu – przynajmniej trafiłam w sektor, ale już w miejsce niekoniecznie. Ważne, że nie trzeba będzie przychodzić 4 godziny przed meczem.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas