Miał ponad 3 promile, uszkodził cztery zaparkowane pojazdy (zdjęcia)

Kierowca, który uszkodził cztery zaparkowane pojazdy na jednej z ulic Lublina, miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Wkrótce stanie przed sądem, musi się także liczyć z pokryciem szkód, które spowodował.

O zdarzeniu, do którego doszło na ul. Krasińskiego, informowaliśmy wczoraj przed południem. Kierowca volkswagena, w nocy z soboty na niedzielę, uderzył w zaparkowane pojazdy. O zdarzeniu policjanci otrzymali informację około godziny 3 w nocy od mężczyzny, który zatrzymał nietrzeźwego kierującego.

Jak się okazało, 29-latek kierujący pojazdem marki Volkswagen, stracił panowanie nad autem i uderzył w stojące na parkingu pojazdy, dwie skody, opla oraz mercedesa. Po kolizji mężczyzna próbował uciec, ale na szczęście zgasł mu silnik. Do jego zatrzymania przyczynił się świadek zdarzenia, który zabrał mu kluczyki i powiadomił policję.

Funkcjonariusze interweniujący na miejscu przebadali 29-latka alkomatem. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Wkrótce 29-latek stanie przed sądem i odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji.

Od piątku do niedzieli policjanci skontrolowali blisko 800 uczestników ruchu drogowego, ujawniając ponad 650 wykroczeń. Niezmiennie większość z nich dotyczyła nadmiernej prędkości. Funkcjonariusze zatrzymali 12 praw jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Dodatkowo policjanci ujawnili 5 kierujących pod wpływem alkoholu.

(fot. nadesłane Kacper, lublin112.pl)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. No patrz pan! Pijana BABA w przebraniu!

 2. pijaki nie stac na taxi to teraz beknie w zawiasach w pierdlu i pare ladnych Tys zl

 3. Ten rzęch już mu niepotrzebny, bo prawka i tak mieć już nie będzie, więc niech go sprzeda i może przynajmniej połowę tych szkód da się pokryć.

  • Niepotrzebny to by ten rzęch był, gdyby musiał tak od razu ze 300 dni posiedzieć. A ponieważ na natychmiastową odsiadkę nie ma szans, to raczej niech nie sprzedaje, bo przecież musi czymś jeździć.

 4. Mercedes raczej nie ruszony. Ma szczęście typ, że straty nie są duże. Zapłaci z parę tysięcy za szkody, z pięć tysięcy grzywny, dostanie wyrok w zawiasach i tyle. Facet ma kupę szczęścia, że tylko na tym się skończy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8706zł -0.57%
  • GBP 5.0472zł 0.04%
  • EUR 4.5869zł 0.01%
  • CHF 4.2802zł -0.02%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach