Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Miał ponad 1,5 promila i przyjechał do sklepu po alkohol. Ujęli go świadkowie

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca auta osobowego, który przyjechał do sklepu po alkohol. 64-latek został ujęty przez świadków, którzy o zdarzeniu powiadomili policję.

W miniony piątek, do policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia drogowego, na terenie gminy Żółkiewka, podeszła kobieta, która poinformowała, że do jednego z okolicznych sklepów przyjechał mężczyzna, który znajduje się pod wyraźnym działaniem alkoholu.

Na miejscu mundurowi zastali 64-latka kierującego samochodem osobowym marki Seat oraz mężczyznę, który uniemożliwił mu dalszą jazdę.

– Badanie alkomatem wykazało, że 64-latek ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna, który go ujął relacjonował, że kierujący seatem chwilę wcześniej przyjechał do sklepu, gdzie chciał kupić alkohol – przekazał aspirant Grzegorz Kucharski z KPP Krasnymstawie.

Nieodpowiedzialnemu 64-latkowi oprócz kary finansowej i zakazu prowadzenia pojazdów grozi do 3 lat pozbawienia wolności. o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

 

10 komentarzy

  1. Dlaczego nie podpytano świadków o wykonywany zawód?
    Gdy ostatnio dwoje policjantów po służbie pomagało ofierze zdarzenia drogowego, to była nawet informacja, że prywatnie są małżeństwem…

  2. A konfiskata seata już nie🤔🤨

  3. Dobrze, że przynajmniej zwykli ludzie wyłapują tych patusów.

  4. Pijak ale nie głupi. Dobrze wiedział, że lepiej jechać samochodem niż rowerem. Dostanie 500 zł od sądu i po sprawie.

  5. Nareszcie!!!!! Wkoncu złapali tego człowieka on wielokrotnie jeździł pod wpływem alkoholu a Policja nic z tego sobie nie robiła pomimo tego że byli o tym informowani tyle szczęścia ze nie doprowadził do jakiejś tragedii i nikogo nie skrzywdził jazda po pijaku. Dobrze że znaleźli się tacy ludzie. Dziękuje im. Mam nadzieję że ukaraja go bardzo surowo.

  6. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Trzeźwy to cham , który gardzi bliźnim

Dodaj komentarz