Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Miał niesprawne oświetlenie w aucie, nie chciał dmuchać w alkomat. Posiada trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów

54-latek ma trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów, wczoraj zaś został zatrzymany do kontroli drogowej, podczas kierowania dostawczym mercedesem. Mężczyzna nie chciał dmuchać w alkomat. Ostatecznie jego zachowanie po raz kolejny oceni sąd.

Wczoraj na ul. Zamojskiej w Łabuniach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd dostawczy marki Mercedes. W pojeździe mundurowi ujawnili niesprawne światła mijania.

W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że pojazd ma też niesprawny hamulec pomocniczy. Za to wykroczenie 54-letni kierujący z powiatu tomaszowskiego otrzymał mandat. Na tym jednak policyjna kontrola się nie zakończyła i nie były to jedyne przewinienia 54-latka. Okazało się, że posiada on sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Sąd aż trzykrotnie wydał wobec mężczyzny takie zakazy.

Wkrótce 54-latek stanie przed sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Może się jednak okazać, że odpowie on również za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Mężczyzna odmówił poddania się badaniu, które zweryfikowałoby ten fakt w czasie kontroli. Z tego względu zostaną przeprowadzone badania krwi pobranej od mężczyzny, które wykażą, czy w chwili kierowania pojazdem był trzeźwy.

(fot. Policja)

18 komentarzy

 1. Cóż to za jakiś klecha lub pisowiec, że jeszcze nie siedzi? Za chwilę się okaże, że to wikariusz z kartą dużej rodziny i nic mu nie zrobią bo ma dzieci na utrzymaniu.

 2. Bogu dzięki ze ma te zakazy. Strach pomyśleć co by robił gdyby ich nie miał.

 3. Podejrzewam, że takich jest na pęczki.

  • Myślę, że nie na pęczki ,ale jakby ich tak wszystkich w wojskowe ciuchy wsadzić i wysłać na front do walki z Putinem, to bez pomocy „braci: wyzwoliliby drugą połowę naszej Ojczyzny, a jakby im wszystkich (35 tysięcy chłopa w kieckach) „konkordatowych” dorzucić, to zwycięstwo na Kremlu wnet by ogłosili.

 4. dadzą mu czwarty zakaz:D i będzie jeździł pijany dalej:D

 5. powie w sądzie, że jest z opozycji, to nie dość że go uniewinnią to jeszcze dostanie odszkodowanie za niesłuszne zatrzymanie i naruszenie dóbr osobistych.

 6. Przeciętny kierowca przez całe swoje życie ma mniej kontroli drogowych niż on zakazów. Trzeba mieć naprawdę jakiś dar, żeby w kraju w którym na drogach niemal nie ma policji – być zatrzymanym przez drogówkę tyle razy.

 7. Ale 3 zakazy obowiązujące jednocześnie czy że w ogóle w życiu 3 razy dostał taki zakaz?

  • Blabladowska Eulalia

   Ano przeczytaj jeszcze kilka razy i pokombinuj w swoim twardym dysku, nie czekaj na gotowca.

 8. Wieśniaki z LZA lubią się bawić

 9. jak nazwać … który wydał mu 2 i 3 zakaz?

 10. teraz bedzie miał 4ty zakaz , buhahahahaha
  prawo wg pis brawoooo , 7nlat u władzy i nic z tym nie zrobili

Z kraju

Polityka i społeczeństwo