Miał kolizję po pijanemu. Wezwał policję gdyż sprawca też był pijany

To zdarzenie chełmscy policjanci zapamiętają na długo. Zderzyły się dwa auta, obaj kierowcy byli pijani a na dodatek jeden z nich zawiadomił o wszystkim policję.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy przed przejazdem kolejowym w centrum Chełma. Przed torami zatrzymał się samochód osobowy marki renault, za nim stanęło audi, jednak jadący za nimi seat nie wyhamował i z impetem uderzył w tył znajdującego się przed nim pojazdu. Uderzone audi wpadło jeszcze przodem w renault. Kirujący audi mężczyzna widząc że sprawca zdarzenia jest pijany, natychmiast zawiadomił o wszystkim policję. Jednak najprawdopodobniej z powodu emocji zapomniał, że sam wcześniej spożywał alkohol.

Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze chełmskiej drogówki okazało się, że z uczestników kolizji trzeźwy jest tylko 31- letni kierowca renault. Sprawca zdarzenia, 24- letni mieszkaniec gminy Rejowiec, miał 2 promile alkoholu natomiast kierujący audi, 37- letni mieszkaniec gminy Rejowiec, 1 promil alkoholu w organizmie.

-Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierujący samochodem marki Seat Cordoba –wyjaśnia mł. asp. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. -Kierowca nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył samochodu marki Audi 80, które uderzyło jeszcze w stojącą przed nim renówkę.

Obaj nietrzeźwi kierowcy stracili swoje prawa jazdy, zaś policjanci skierują do sądu wniosek o ich ukaranie. Grozi im kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online