Miał kolizję po pijanemu. Wezwał policję gdyż sprawca też był pijany

To zdarzenie chełmscy policjanci zapamiętają na długo. Zderzyły się dwa auta, obaj kierowcy byli pijani a na dodatek jeden z nich zawiadomił o wszystkim policję.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy przed przejazdem kolejowym w centrum Chełma. Przed torami zatrzymał się samochód osobowy marki renault, za nim stanęło audi, jednak jadący za nimi seat nie wyhamował i z impetem uderzył w tył znajdującego się przed nim pojazdu. Uderzone audi wpadło jeszcze przodem w renault. Kirujący audi mężczyzna widząc że sprawca zdarzenia jest pijany, natychmiast zawiadomił o wszystkim policję. Jednak najprawdopodobniej z powodu emocji zapomniał, że sam wcześniej spożywał alkohol.

Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze chełmskiej drogówki okazało się, że z uczestników kolizji trzeźwy jest tylko 31- letni kierowca renault. Sprawca zdarzenia, 24- letni mieszkaniec gminy Rejowiec, miał 2 promile alkoholu natomiast kierujący audi, 37- letni mieszkaniec gminy Rejowiec, 1 promil alkoholu w organizmie.

-Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierujący samochodem marki Seat Cordoba –wyjaśnia mł. asp. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. -Kierowca nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył samochodu marki Audi 80, które uderzyło jeszcze w stojącą przed nim renówkę.

Obaj nietrzeźwi kierowcy stracili swoje prawa jazdy, zaś policjanci skierują do sądu wniosek o ich ukaranie. Grozi im kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7367zł 0.01%
  • GBP 4.9904zł 0.22%
  • EUR 4.4769zł -0.02%
  • CHF 4.1226zł -0.33%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach