Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna wpadł do studni. Jego życia nie udało się uratować

Nie żyje mężczyzna, który dzisiaj po południu w powiecie łukowskim wpadł do studni. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 15 w miejscowości Trzebieszów Pierwszy w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe została zaalarmowane, że na terenie jednej z posesji do studni wpadł mężczyzna.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również specjalistyczną grupę ratownictwa wysokościowego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Ratownikom dość szybko udało się dotrzeć do poszkodowanego. Niestety jego życia nie udało się jednak uratować. Ofiarą jest 67-latek. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

To kolejne tego typu zdarzenie w ostatnich dniach. Wczoraj późnym wieczorem w miejscowości Wólka Rokicka do studni wpadła kobieta. Tym razem udało się ją jednak uratować. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

(fot. archiwum/zdjęcie ilustracyjne)

3 komentarze

  1. nie wiem jak można wpaść do studni. celowo chyba…

    • Normalnie , fik i się leci, kobieta zazwyczaj ma szeroką miednicę i biodrami spowalniała upadek , facet nie miał tej przewagi.Ludzie mają w róźnym stanie studnie , tak samo jak róźni są ludzie.

  2. Kobieta przeżyła bo to była teściowa…