690 680 960

Koń uciekł z pastwiska, spacerował po mieście

Wczoraj po ulicach Krasnegostawu spacerował koń. Zwierzę uciekło z pastwiska, a następnie dotarło do miasta. Właścicielowi udało się złapać zwierzę przed przyjazdem policjantów.

Do zdarzenia doszło w Krasnymastawie w czwartek po godzinie 16. Policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że ulicami miasta spaceruje koń.

Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. Zastali tam 74-letniego mieszkańca Krasnegostawu, któremu dosłownie przed przyjazdem mundurowych udało się zatrzymać zwierzę.

Mężczyzna tłumaczył, że koń zerwał się z uwięzi z pobliskiego pastwiska i ruszył na przechadzkę po mieście. Policjanci pouczyli właściciela, aby następnym razem dokładnie zabezpieczył miejsce, w którym przebywają jego zwierzęta.

(fot. pixabay.com)

4 komentarze

  1. Tam jest ta stadnina jedna z najlepszych w Polsce. Kiedyś tam byłem na aukcji, to oprócz Polskich ”celebrytów”, widziałem Szejków Arabskich.

  2. LKS „strefa 51”. Znikający ludzie, kierowcy w kaszkietach, tajemnicze traktory…..spacerujący po „mieście” konie…brrrr…strefa mroku.

  3. Właściciel powinien dostać grzywnę, a stadnina powinna zostać upaństwowiona. W Pisie są specjaliści od stadnin, w janowie podlaskim zadbali by była najlepsza na świecie.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas